11 Липня, 2022 р., 15:54
Опубліковано постанову КМУ від 21 червня 2022 року №738 "Деякі питання надання грантів бізнесу", якою затверджено Порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградництва, а також Порядок надання грантів для створення обо розвитку тепличного господарства.
11 Липня, 2022 р., 12:38
11.07.2022 року  голова Роздільнянської  районної військової адміністрації  Сергій Приходько з робочим візитом відвідав Великомихайлівську ТГ, щодо вирішення нагальних та  поточних проблем громади.
11 Липня, 2022 р., 11:08
,Добровольці — це перші помічники професійних пожежних, які реагують на пожежі та надзвичайні ситуації, що виникають на території їх громади
11 Липня, 2022 р., 09:59
 Дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також змова про вчинення таких дій, -караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.
08 Липня, 2022 р., 15:33
Що таке безоплатна правова допомога в Україні
08 Липня, 2022 р., 14:39
День родини – це не просто дата. Це усвідомлення того, наскільки важливими для суспільства, держави та кожної окремої людини є сімейні цінності. Саме в родині починається та розвивається людське життя. В сімейному колі формуються перші цінності, характер, світогляд.
08 Липня, 2022 р., 14:12
    З метою забезпечення  населення якісною та безпечною питною водою, що відповідає вимогам ДСанПІН 2.2.4-171-10 « Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» запроваджено проведення відомчого лабораторного контролю води питної з свердловин, що знаходяться на території Великомихайлівської ОТГ, та обслуговуються КП «Злагода».
08 Липня, 2022 р., 14:09
Жахлива трагедія сталася вночі 1 липня 2022 року – збройними силами російської федерації було нанесено декілька ракетних ударів по території смт Сергіївка. Ракети влучили у дев’ятиповерховий житловий будинок та базу відпочинку, забравши життя мирних жителів селища (загинула 21 особа, 38 мешканців отримали поранення різної ступені тяжкості).
08 Липня, 2022 р., 09:31
Частиною 6 ст. 111-1 КК України передбачено відповідальність за організацію та проведення заходів політичного характеру, здійснення інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором та/або його окупаційною адміністрацією, спрямованих на підтримку держави-агресора, її окупаційної адміністрації чи збройних формувань та/або на уникнення нею відповідальності за збройну агресію проти України, за відсутності ознак державної зради, активна участь у таких заходах.