Великомихайлівська громада

Одеська область, Роздільнянський район

ОБГРУНТУВАННЯ

  1. Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі: необхідність закупівлі визначається потребою  Великомихайлівської селищної ради в придбані  комп’ютерного обладнання (ноутбуки,) Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі: забезпечення виконання робочого процесу апарату Великомихайлівської селищної ради.

Товар має відповідати встановленим в Україні технічним та санітарним нормам та правилам. Якість Товару повинна відповідати вимогам відповідних діючих нормативних документів (ДСТУ, ТУ, тощо) та підтверджуватися копіями сертифікатів якості/відповідності або копіями паспортів, або копіями інших документів, що підтверджують якість та походження Товару.

  1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку кошторису на 2022 рік, становить 324000,00 грн. з ПДВ.
  2. Очікувальна вартість предмета закупівлі:  324000,00 грн. з ПДВ.
  3. Обґрунтування очікувальної вартості предмета закупівлі: визначено відповідно до методу порівняння ринкових цін, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 18.02.2020 р. №275.

Розрахунок очікувальної вартості предмета закупівлі комп’ютерне обладнання (комп’ютери, ноутбуки, принтери) здійснювався шляхом порівняння ринкових цін на аналогічний Товар, а саме пошуком, збором та аналізом інформації, яка містіться у відкритих джерелах, у тому числі на сайтах потенційних постачальників. Крім цього було здійснено аналіз закупівель аналогічних Товарів через електронну систему закупівель «PROZORRO».

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь