Звіти депутатів за 2022 рік

18 Січня, 2023 р., 15:16
Згідно зі ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов’язаний не рідше одного разу на рік звітувати перед виборцями про діяльність у раді.           Депутати від фракції «Слуга Народу» в Великомихайлівській селищній раді: Івис Олена Мрачко Тетяна Кузьмінська Ніна           За депутатську каденцію фракція «Слуга Народу» повноцінно брала участь в сесіях селищної ради. Члени фракції, депутати, активно виступали на пленарних засіданнях, вносили пропозиції до рішень та порядку денного, обговорювали та відстоювали позиції громади з тих чи інших питань. Наші виступи стосувалися дотримання законності та регламенту ради, морально-етичних та процедурних питань, дотримання законності при  вирішених земельних питань, а також прийняття різноманітних програм, розподілу бюджетних коштів та ін. Депутати брали участь у всіх засіданнях відповідних комісій. Як члени постійних комісії, безпосередньо ретельно вивчали усі питання та брали активну участь в обговоренні питань, які виносились на розгляд сесій. Слід сказати, що наші депутати в комісіях працювала плідно, свідченням чого є проведення всіх запланованих засідань, наявність протоколів цих засідань, виважені рішення та пропозиції. Додатково депутати беруть активну участь в роботі засідань інших постійних комісій. Депутатами проводились також виїзні зустрічі з виборцями, на яких надавалась як консультативна, так і професійна допомога виборцям. Проводились акції щодо підтримки сімей військових, які боронять нашу Україну. Також депутатами фракції «Слуга Народу», за підтримки голови фонду БФ «Ти Українець» Вадима Ковальського організовано та доставлено продуктові набори сім’ям захисників, які боронять нашу Батьківщину.       Не менш значним, наша фракція вважає допомогу військовим медикам на передову. За ініціативи депутатів фракції Політична партія «Слуга народу» були зібрані кошти та придбані необхідні матеріали для передової, які потім волонтерами були доставлені за призначенням.     Депутатами нашої фракції надавалася і надається по теперішній час допомога (як юридична, так і професійна) громадянам України - вимушено переміщеним особам.     Депутат Мрачко Тетяна особисто допомогла по Великомихайлівській ОТГ 570 громадянам у своєчасному проведені реєстрації ВПО, надані їм консультацій щодо подальших дій на новому місці проживання. За ініціативи депутата Мрачко Тетяни були виділені кошти та відремонтована автобусна зупинка для громадян по вул. Центральній в селищі Велика Михайлівка.      Депутат Івис Олена тримає під постійним контролем цілодобове забезпечення питною водою мешканців Великомихайлівської ОТГ. Комунальники разом з іншими службами 24/7 працюють і наближають нашу перемогу.      За ініціативи депутата Івис Олени було проведено капітальний ремонт дитячого майданчика та скверу по вул. Жуковського. За власні кошти депутата Івис Олени було укомплектовано парамедиків на передову 35 Бригади Морської піхоти.     За ініціативи депутата Кузьмінської Ніни та Івис Олени були відвідані сім’ї військових, та забезпечені продуктовими наборами.     За власні кошти депутата Кузьмінської Ніни було встановлено автобусну зупинку по вул. Центральній, смт. Велика Михайлівка.       За ініціативи депутата Кузьмінської Ніни, та за підтримки її власними коштами продовжено облаштування дитячого майданчика, який було влаштовано депутатами селищної ради попереднього скликання. Придбано та влаштовано сітки для футбольних воріт і м’яч. Депутатом Кузьмінською Ніною було організовано між дітьми різних вікових категорій конкурс малюнків для підтримки наших Збройних Сил України. Депутати від фракції «Слуга народу» брали особисту участь у культурно-масових заходах на рівні громади.        Депутати від фракції «Слуга Народу» в Великомихайлівській селищній раді зробили й робимо багато добрих справ у воєнний час для забезпечення військовослужбовців ЗСУ матеріальними та грошовими засобами, але про таке не можна писати з міркувань інформаційної гігієни.       Триває війна! Кожен з нас, на своєму місці повинен боротися та працювати на перемогу. І ми, депутати фракції «Слуга Народу» це дуже розуміємо, і докладаємо сили задля добробуту громади, задля процвітання нашої неньки України, задля перемоги! Слава Україні!