Великомихайлівська громада

Одеська область, Роздільнянський район

Інформаційні матеріали

20 Травня, 2022 р., 12:28
Система безоплатної правової допомоги випустила соціальний відеоролик із закликом звертатися по правову допомогу до контакт-центру за номером 0 800 213 103.
20 Травня, 2022 р., 12:23
Упродовж останнього часу у багатьох містах України були змінені назви вулиць, провулків, проїздів. За підтримки громадськості вулиці, названі іменами діячів сусідньої держави-агресора, отримують нові назви, в тому числі і імена Героїв України, а міські, сільські і селищні ради відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» приймають рішення про перейменування.
19 Квітня, 2022 р., 11:09
Чи можна залишитися без роботи, вступивши до війська?
19 Квітня, 2022 р., 11:09
В період воєнного часу складно назвати демократичну країну світу, громадяни якої не направляли б в Україну гуманітарну допомогу. Хоча гуманітарна допомога за своєю суттю – це добровільні пожертви як у вигляді предметів та товарів, так і у вигляді коштів, отримання яких які не має і не може мати на меті отриманні прибутку, трапляються випадки продажу товарів, які передаються українцям в якості гуманітарної допомоги. Це може бути, наприклад, товари без обов’язкового українського маркування або навіть мати написи, що товар отриманий саме як гуманітарна допомога.
18 Квітня, 2022 р., 10:47
Під час війни у людей виникає безліч ??правових питань: ???? як перетинати державний кордон? ???? як платити комуналки? ???? як отримати статус ВПО або біженця? ???? як захистити трудові права?
14 Квітня, 2022 р., 09:08
Під час війни у людей виникає безліч правових питань, на які потрібні швидкі відповіді. Серед них:
03 Лютого, 2022 р., 16:56
  Досить часто буває так, що людина має у володінні земельну ділянку, але не може нею повноцінно користуватися.  Наприклад, встановлюються спірні межові знаки, облаштовується самовільний проїзд через земельну ділянку  тощо. У такому разі землевласник або землеорендар має усі законні підстави та захистити свої порушені права.
28 Січня, 2022 р., 09:55
На ринку землі проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки – це одна з найнеобхідніших послуг під час укладення цивільно-правових договорів щодо земельних ділянок та вчинення інших правочинів. Як отримати експертну грошову оцінку землі розповідає юристка Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Дімова.