Інформаційні матеріали

27 Червня, 2023 р., 16:29
Люди з низьким доходом* мають право на усі послуги системи безоплатної правової допомоги для вирішення будь-яких життєвих питань.
14 Червня, 2023 р., 16:38
В Україні дедалі популярнішим стає така позасудова процедура врегулювання конфлікту (спору), як медіація.
14 Червня, 2023 р., 16:37
З 24 лютого 2022 року наше життя змінюється майже щодня під впливом тих чи інших ситуацій на фронті. Оскільки саме законодавча база регулює суспільні відносини, органи законодавчої влади змушені реагувати миттєво на всі виклики сьогодення, стабілізуючи наше життя.
06 Червня, 2023 р., 14:49
Сімейний кодекс України проголошує, що батьки повинні утримувати своїх дітей, незалежно від того, чи проживають вони разом та чи тривають між ними шлюбні відносини. Обов’язок сплачувати кошти (аліменти) на утримання дитини поширюється і на військовослужбовців. Введення воєнного стану не звільняє військовослужбовців від обов’язку сплачувати аліменти!
01 Червня, 2023 р., 16:34
Як система безоплатної правової допомоги може допомогти дітям — дізнайтеся з посадкової сторінки (лендингу), створеної в межах кампанії про безбарʼєрний доступ до правових послуг.
13 Квітня, 2023 р., 11:07
До контактного центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103 телефонують громадяни з питаннями щодо відстрочки від мобілізації, зокрема для догляду за родичами літнього віку або з інвалідністю.
28 Березня, 2023 р., 08:15
Медичний огляд військово-лікарської комісії проводиться, щоб вивчити та оцінити стан здоров'я і фізичного розвитку людини для визначення ступеня придатності до військової служби, навчання за військово-обліковими спеціальностями, вирішення інших питань. За його підсумками виноситься письмовий висновок (постанова). Це зазначено у пункті 1.1 глави 1 розділу ІІ Наказу МОУ № 402 від 14.08.2008.
02 Березня, 2023 р., 16:10
В Україні триває загальна мобілізація — проводяться спеціальні заходи, зокрема, призов військовозобов’язаних до лав Збройних Сил України на військову службу.
20 Лютого, 2023 р., 12:13
Люди, що зазнали сексуального насильства від окупантів, мають право на безоплатну допомогу: