28 Липня, 2022 р., 08:52
Усіх, для кого Україна - понад усе! Усіх, чиї серця наповнюються гордістю, коли звучить державний гімн, коли наш прапор височіє над містом, коли наші Герої на передовій впевнено і ціною неймовірних зусиль стоять на своїх позиціях!
27 Липня, 2022 р., 15:19
Так, 27 липня 2022 року у приміщенні  Великомихайлівської селищної ради відбулося засідання круглого столу на тему: «Війна росії проти України підвищує ризики торгівлі людьми».
27 Липня, 2022 р., 15:17
27.07.2022 року в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету по таким питанням:
27 Липня, 2022 р., 08:29
День встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.
26 Липня, 2022 р., 16:15
Ботулізм – це харчове отруєння, зумовлена споживанням продуктів, в яких накопичилися ботулотоксини.
26 Липня, 2022 р., 16:14
З метою оповіщення населення  у разі виникнення надзвичайних ситуацій в області функціонує територіальна автоматизована система оповіщення. Система оповіщення дозволяє здійснювати оповіщення населення області по Першому каналу Українського радіо за допомогою ефірних радіопередавальних FM-станцій у містах, селищах та інших населених пунктах області, радіостанції «Наше Радіо» для населення міста Одеси і прилеглих населених пунктів та каналу телебачення «UA:ОДЕСА» філії АТ «НСТУ» «Одеська регіональна дирекція».
26 Липня, 2022 р., 11:31
Жінки та діти, які змушені покинути Україну через військову агресію осії та прямують до сусідніх країн, стикаються з ризиками торгівлі людьми. Все більш гостро постає проблема торгівлі людьми та актуальним є питання попередження та уникнення потрапляння в рабство.
26 Липня, 2022 р., 11:24
Сьогодні,  по вул. Центральній (колишній мол.завод),  КП "Злагода" проводить ремонтні роботи з усунення прориву на водогоні. Тому водопостачання буде тимчасово вимкнене. Після закінчення робіт, водопостачання відновимо.
25 Липня, 2022 р., 15:31
Розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, на території міста Одеса та Одеської області,  змінено час комендантської години.
25 Липня, 2022 р., 15:31
Для вашої безпеки — не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!