Інформаційні матеріали

13 Липня, 2022 р., 10:20
Жорстока, звірська війна російської федерації проти усіх українців призвела до жахливих наслідків. Масові вбивства та зґвалтування, насильницьке вивезення людей, у тому числі дітей, за кордон, викрадення людей, роз’єднані сім’ї, втрачене та зруйноване майно, втрата доходів - це та реальність, з якою зараз зіштовхнулось українське суспільство. Одними із найбільш вразливих категорій населення в такій ситуації — є жінки, діти, особи з інвалідністю, особи похилого віку та інші. Відповідно до статті 1 Закону України „Про соціальні послуги”, а також Порядку організації надання соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 р. № 587, до осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, належать особи/сім’ї, які не можуть самостійно подолати негативний вплив обставин, зумовлених шкодою, заподіяною бойовими діями, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією. Враховуючи поточну ситуацію в країні, вкрай важливо забезпечити надання вчасної психологічної підтримки та допомоги всім громадянам України, які цього потребують.
28 Червня, 2022 р., 16:52
Не зважаючи на війну, проблема домашнього насильства залишається актуальною. Про насилля в сім’ї не можна замовчувати, оскільки воно потребує ефективного реагування і скоординованих дій. Попри введення  правового режиму воєнного стану, усі  відповідальні служби Великомихайлівської селищної ради продовжують роботу, щоб попередити й захистити постраждалих. Так, 21.06.2022 року, за участю відділу соціального захисту населення, працівників  Великомихайлівського бюро правової допомоги, волонтера Ірини БАЙДАН, та правових партнерів проведено круглий стіл на тему:  «Протидія домашньому насильству».
20 Травня, 2022 р., 12:25
Внутрішньо переміщені особи (ВПО), які були змушені покинути місце постійного проживання у звязку з вторгненням Російської Федерації в Україну, наразі отримують допомогу на проживання ВПО від держави у розмірі 3 тис.грн. на дитину або на особу з інвалідністю, та у розмірі 2 тис.грн. на кожну іншу особу (відповідно до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою КМУ від 20.03.2022 № 332).
19 Квітня, 2022 р., 12:00
У зв'язку з повномасштабним вторгенням росії в Україну в країні триває процес переміщення мешканців з місць постійного проживання. За даними ООН наразі понад 3,8 млн українців перетнули кордон України з сусідніми державами, 13 млн змінили місце проживання.