Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Великомихайлівської селищної ради

Фото без описуАдреса: смт.Велика Михайлівка, вул.Центральна , буд.123

Номер телефону - директора - 0992787969;

- фахівець – 0962040327, 0663469805;,

e-mail   kycnsp2023@ukr.net

Графік  роботи : понеділок – четверг  - з 800 до 1715

п’ятниця - з  800 до 1600

обідня перерва - з 1300  до1400

вихідні дні - субота - неділя

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг»  провадить свою діяльність на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільного вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг, гуманності, комплексності, максимальної ефективності використання бюджетних та позабюджетних коштів, законності, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності, дотримання стандартів якості, відповідальності за дотримання етичних і правових норм.

На отримання соціальних послуг у комунальній установі «Центр надання соціальних послуг»

мають право:

-  особи похилого віку;

-  особи з інвалідністю;

- сім’ї, діти та молодь, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах;

- особи похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

У комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» створені та працюють два відділення:

-  відділення соціальної допомоги вдома;

-  відділення соціальної роботи.

Відділення соціальної допомоги вдома відповідно до державних стандартів соціальних послуг надає  послугу –догляд вдома.

Соціальна послуга надається:

•  особам III групи рухової активності – 1–2 рази на тиждень (за необхідності)
  •  особам ІV групи рухової активності – 2–3 рази на тиждень (за необхідності)
  •  особам V групи рухової активності, які потребують паліативної допомоги –5 разів на тиждень (за необхідності)
  •  організовує надання передбачених договором послуг, контролює їх якість, визначає додаткові потреби, вживає заходів щодо їх задоволення.

На обліку у відділенні перебуває 42 особи.

Відділення соціальної роботи надає слідуючі послуги:

- проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню у складні життєві обставини осіб та сімей з дітьми;

- надання особам і сім’ям з дітьми комплексу соціальних послуг відповідно до їх потреб згідно з переліком, затвердженим центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері сім’ї та дітей, з метою подолання складних життєвих обставин та мінімізації негативних наслідків таких обставин;

- запобігання потраплянню у складні життєві обставини осіб та сімей, упровадження новітніх соціальних технологій, спрямованих на недопущення, мінімізацію чи подолання складних життєвих обставин;

- виявлення отримувачів соціальних послуг та ведення їх обліку;

- надання особам, які постраждали від домашнього насильства, та особам, які постраждали від насильства за ознакою статі, вичерпної інформації про їх права та можливість отримання допомоги;

- проводить оцінювання потреб осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, у соціальних послугах, визначає методи соціальної роботи, забезпечує психологічну підтримку;

-  надає соціальні послуги відповідно до державних стандартів соціальних послуг, зокрема:

- соціального супроводу;

- консультування;

- соціальної профілактики;

- соціальної інтеграції та реінтеграції;

- соціальної адаптації;

- кризового та екстреного втручання;

- інші соціальні послуги відповідно до визначених потреб;

- складає план реабілітації особи, яка постраждала від торгівлі людьми;

На обліку у відділенні перебуває 6 сімей.

Соціальні послуги надаються комунальною установою за рахунок бюджетних коштів, з установленням диференційованої плати залежно від доходу отримувача соціальних послуг або за рахунок отримувача соціальних послуг /третіх осіб.