15 Березня, 2024 р., 09:31
Прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження.
30 Січня, 2024 р., 10:19
Шановні наші старости, Віталій Іванович та Тетяна Петрівна!
31 Грудня, 2023 р., 09:22
Цей рік був важким для нашої країни, наших громадян, адже український народ продовжує виборювати незалежність. Але ми сильні і захистимо нашу землю, разом! У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Ми віримо що справдяться наші сподівання і все залежить передусім від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці та віри у Перемогу. Нехай же різдвяні та новорічні свята принесуть Вам мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо вам та вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і добробуту! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача! З Новим 2024 роком! З повагою,  секретар селищної ради  Юрій Тишлер
25 Грудня, 2023 р., 09:20
Христос народився! Хай цьогорічне Різдво принесе нашій країні Перемогу, знищить все зло, а доля більше не буде випробовувати нас на міцність! Хай Господня сила та опіка будуть завжди поряд, зміцнюють нашу віру, розтоплюють наші серця та дають нам впевненість робити успішні кроки!
12 Грудня, 2023 р., 08:17
З ДНЕМ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ!
07 Грудня, 2023 р., 08:43
Шановні працівники, депутати Великомихайлівської селищної ради та ветерани місцевого самоврядування, вітаю вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!
06 Грудня, 2023 р., 09:24
В День Збройних сил України від усієї душі хочу побажати міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань.
05 Грудня, 2023 р., 11:29
Роль волонтерів в Україні зараз, під час війни, важко переоцінити. Волонтери – одні з тих, хто завжди стоїть за спиною військових та допомагає їм, а також українцям на окупованих територіях, часто ризикуючи власним життям. Сьогодні волонтери – найпотужніша частина громадянського суспільства України, а волонтерський рух об’єднує всі міста й громади держави та всі соціальні групи. Це ідея, яка залучає до боротьби за свободу України мільйони людей із різних країн світу.
21 Листопада, 2023 р., 10:27
З Днем гідності та Свободи!
17 Листопада, 2023 р., 09:56
З Днем працівників сільського господарства! Ми цінуємо вашу самовіддану працю як важливий внесок у добробут і розвиток нашої країни! Нехай вона завжди буде плідною та високо оціненою, нехай урожаї будуть багатими, а ваше життя - сповнене радості та задоволення від того, що ви робите. Бажаємо вам миру, міцного здоров'я, щасливих моментів у родині та колективі, а також натхнення для подальших досягнень.