Новопетрівський

2015 року рішенням облради було створено Великомихайлівську ОТГ, до складу якої увійшла колишня Новопетрівська сільська рада. 27.11.2015 року утворений Новопетрівський старостинський округ до якого ввійшли село Новопетрівка та село Вакарське.

14.02.2016 року було проведено вибори старост, де більшістю голосів було обрано Трофімова Станіслава Георгійовича. Населення Новопетрівського старостинського округу складає 2410 осіб. На території села функціонує ЗОШ І-ІІ ступенів де навчаються 360 учнів; дитячий садочок «Дзвіночок» 46 дітей; ФАП; православні храми, будинок культури.

Трофімов Станіслав Георгійович

Староста Новопетрівського старостинського округу

Народився 25.05.1972 року в селищі Велика Михайлівка Великомихайлівського району Одеської області.

З 1979 – 1989 навчається у Великомихайлівській середній школі. Після закінчення школи вступає Одеський сільськогосподарський інститут та здобуває вищу освіту за спеціальністю економіка та управління в галузях АПК.

З 1994 року працює у Великомихайлівській податковій інспекції на посаді старшого ревізора – інспектора. З 1998 – 1999 рік працює ревізором – інспектором відділу доходів райфінвідділу Великомихайлівської держадміністрації.  В 199 році працює на посадах інспектора та начальника відділу в Одеській митниці ДФС.

З 2016 року призначений на посаду старости в село Новопетрівка Великомихайлівської селищної ради, де працює по теперішній час обіймає посаду старости Новопетрівського старостинського округу.