• Понеділок  8.00 – 17.00

• Державний реєстратор
  • Архіваріус

Юридична адреса: 67100, Одеська область, Роздільнянський район,

смт. Велика  Михайлівка,  вул. Центральна, 130.

e-mail: vmcnap@ukr.net

Тризуб

Великомихайлівська селищна рада

Роздільнянського району Одеської області

VІ сесія

Про створення Центру та Відділу надання

адміністративних послуг Великомихайлівської

селищної ради

Керуючись ч.1 ст.11 п.6 ч.1ст. 26, ч.1,4 ст.54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 89 Цивільного кодексу України, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії Великомихайлівської селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально - економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, Великомихайлівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити Центр надання адміністративних послуг, як робочий орган Великомихайлівської селищної ради.

2. Затвердити Регламент Центру надання адміністративних послуг Великомихайлівської селищної ради, що додається.

3. Створити відділ надання адміністративних послуг Великомихайлівської селищної ради, зі статусом юридичної особи публічного права.

4. Затвердити Положення про відділ надання адміністративних послуг Великомихайлівської селищної ради, що додається.

5. Керівнику відділу надання адміністративних послуг Великомихайлівської селищної ради оформити відповідні реєстраційні документи та подати їх для державної реєстрації.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Великомихайлівської селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально - економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Селищний голова                                                                      Людмила Чебан

№ 264 – VІІІ

26.01.2021 року

Великомихайлівська  селищна  рада

Роздільнянського  району  Одеської  області

67100,  Одеська область,   смт. Велика Михайлівка, вул. Карбишева, 10,

тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

Про внесення змін до рішення Великомихайлівської селищної ради

Керуючись ч.1 ст.11 п.6 ч.1ст. 26, ч.1,4 ст.54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії Великомихайлівської селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально - економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, Великомихайлівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до ч. 3 рішення Великомихайлівської селищної ради № 264 – VIII від 26.01.2021 року “Про створення Центру та Відділунадання адміністративних послуг Великомихайлівської селищної ради», шляхом викладення його в новій редакції, а саме: «Створити відділ надання адміністративних послуг Великомихайлівської селищної ради».

2. Затвердити Положення про відділ надання адміністративних послуг Великомихайлівської селищної ради, шляхом викладення його в новій редакції, що додається.

3. Частину 5 рішення Великомихайлівської селищної ради № 264 – VIII від 26.01.2021 року “Про створення Центру та Відділу надання адміністративних послуг Великомихайлівської селищної ради», «Керівнику відділу надання адміністративних послуг Великомихайлівської селищної ради подати необхідні документи для державної реєстрації створення юридичної особи» - виключити.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Великомихайлівської селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально - економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Селищний голова                                                               Людмила ЧЕБАН

№ 463 -VІІІ

19.02.2021 року