Комарівський

Село Комарівка Роздільнянського (колишній Великомихайлівський) району Одеської області засноване в 1859 році. Відстань до районного центру (смт Велика Михайлівка ) 25 км, до обласного (м. Одеса) 150 км. До складу Комарівського старостинського округу входять три села: с. Комарівка, с Трохимівка, с. Грушка. Загальна кількість населення 150 чоловік. Землі сільськогосподарського призначення розпайовані між членами колишнього КСП «Маяк» які обробляються частково самостійно інші фермерськими господарствами «Промінь», «Колос», СВК «Козельчук». До складу Великомихайлівської ТГ старостинський округ увійшов у 2015 році.

Округ з заходу межує з Молдовою, з півночі з Захарівською ТГ, з півдня та сходу з Стоянівським, Великокомарівським, Новоолександрівським старостинськими округами.

Аксененко Володимир Анатолійович.

Староста Комарівського старостинського округу

Народився 15.03.1965 року в селі Велика Комарівка Великомихайлівського району Одеської області. В 1982 році закінчив Великокомарівську школу та вступив до Одеського сільськогосподарського інституту на факультет ветеринарної медицини. З 1983 по 1985 рік проходив військову службу.   Після проходження служби закінчив інститут та в 1989 році працював головним ветеринарним лікарем в КСП «Маяк». З 1992 по 1997 рік працював на посаді голови КСП «Маяк». В 2000 році приступив до роботи вчителем у Комарівську школу. З 2002 року обраний сільським головою Комарівської сільської ради . На даний час працює на посаді старости Комарівського старостинського округу Великомихайлівської ТГ.