Засідання сесії

Дата: 29.12.2022 16:53

29.12.2022 року в приміщені селищної ради відбулася 37 чергова сесія (головуюча селищний голова Людмила Чебан), на розгляд сесії були винесені наступні питання:

1. Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2022 рік.
  2. Про внесення змін і доповнень до рішення № 1955- VІІІ від 23 грудня 2021 р. «Про бюджет Великомихайлівської селищної територіальної громади Роздільнянського району Одеської області на 2022 рік».
  3. Про присвоєння старостам рангів посадових осіб місцевого самоврядування.
  4. Про бюджет Великомихайлівської селищної територіальної громади Роздільнянського району одеської області на 2023 рік.
  5. Про план роботи з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік.
  6. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки населення на 2022 – 2024 роки «Соціальний захист населення Великомихайлівської селищної ради».
  7. Про внесення змін до Програми соціального захисту дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей – інвалідів, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах по Великомихайлівській селищній раді на 2021 – 2025 роки.
  8. Про організацію харчування дітей у закладах  загальної середньої освіти

Великомихайлівській селищній раді.

1. Про встановлення батьківської плати за харчування в  закладах дошкільної освіти Великомихайлівської селищної ради.
  2. Про  затвердження    Програми  «Молодий спеціаліст» Великомихайлівської  селищної ради на 2023-2025 роки.
  3. Земельні питання.
  4. Про звіт селищного голови на наступну чергову сесію.
  5. Про звітування комунальних установ Великомихайлівської селищної ради.