Стоянівський

Староста Стоянівського старостинського округу

Гринчишин Ярослав Ярославович.

Народився  20 червня 1966 року в селі Звиняч  Чортківського району Тернопільської області.    З 1973 року по травень 1981  навчався в Звиняцькій  восьмирічній школі.  Після закінчення школи вступив до Чортківського педагогічного училища, яке закінчив у 1985 році та по направленню  розпочав  свою роботу  учителем у Новосавицьку школу Великомихайлівського район.  Після проходження військової служби з 1988 року по 2021 рік пропрацював вчителем історії у Стоянівській школі.  З 2021 року обраний  на посаду Стоянівського сільського голови.  З 2016 року призначений на посаду старости села Стоянове Великомихайлівської селищної ради.  В 2018 році переведений і по  теперішній час працює старостою Стоянівського старостинського округу Великомихайлівської селищної ради.