Великомихайлівська громада

Одеська область, Роздільнянський район

Новини

06 Квітня, 2022 р., 17:49
Інформуємо про виконання дохідної  частини бюджету Великомихайлівської громади за січень – лютий – березень місяць:
05 Квітня, 2022 р., 16:35
З метою попередження та запобігання реальній загрозі виникнення пожеж в природних екосистемах, а також оперативного та ефективного реагування на можливі пожежі та мінімізації їх наслідків відповідно розпорядження Одеської обласної військової адміністрації «Про заборону відвідування лісу та виїзд до них транспортних засобів»:
04 Квітня, 2022 р., 16:20
Доводимо до відома жителів громади, сільськогосподарських підприємств та фермерів щодо недопущення спалювання залишків рослинності, сухостою та сміття з метою запобігання виникнення пожеж у природних екосистемах.
04 Квітня, 2022 р., 16:05
Правилами охорони електричних мереж (Правилами), затвердженими Постановою Кабінету міністрів України від 04 березня 1997р. № 209, з метою забезпечення збереження електричних мереж, створення належних умов їх експлуатації та запобігання нещасним випадкам від впливу електричного струму встановлені вимоги щодо охорони об’єктів та обмеження щодо використання земельних ділянок в охоронних зонах повітряних ліній електропередачі*: 1. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ виконувати будь-які дії, що можуть порушити нормальну роботу електричних мереж, спричинити їх пошкодження або нещасні випадки, а саме: – будувати житлові, громадські та дачні будинки; – влаштовувати будь-які звалища; складати корми, торф, солому, дрова, інші матеріали; – розпалювати вогнища, спалювати очерет, суху траву, стерню та солому; – розташовувати автозаправні станції або інші сховища пально-мастильних матеріалів; – накидати на струмопровідні частини об’єктів електричних мереж і наближати до них сторонні предмети, підніматися на опори повітряних ліній, демонтувати їх елементи;- саджати дерева з висотою перспективного росту більш як 2 метри;- влаштовувати спортивні майданчики для Ігор, стадіони, ринки, зупинки громадського транспорту;- запускати спортивні моделі літальних апаратів, повітряних зміїв;- здійснювати зупинки усіх видів транспорту (крім залізничного) в охоронних зонах повітряних ліній електропередачі напругою 330 кВ і вище.- під час виконання сільськогосподарських робіт із застосуванням машин і механізмів забороняється обробіток ґрунту в межах обвалування навколо фундаментів і відтяжок опор. 2. Без письмової згоди енергопідприємств, у віданні яких перебувають ці мережі, а також без присутності їх представника ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:- будівництво, реконструкція, капітальний ремонт, знесення будівель і споруд;- здійснення усіх видів гірничих, вантажно-розвантажувальних, землечерпальних, підривних, меліоративних, вирубання дерев, розташування польових станів, загонів для худоби, установлення дротяного загородження, шпалер для виноградників і садів, а також поливання сільськогосподарських культур;- проїзд машин, механізмів загальною висотою від поверхні дороги понад 4,5 метра. * Охоронні зони встановлюються уздовж повітряних ліній електропередачі – у вигляді земельної ділянки і повітряного простору, обмежених вертикальними площинами, що віддалені по обидві сторони лінії від крайніх проводів за умови невідхиленого їх положення (для повітряних ліній напругою, кВ) на відстань:
04 Квітня, 2022 р., 12:14
Відповідно до Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» № 64/2022 від 24 лютого 2022 року, Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Закону України «Про інформацію», наказу Головнокомандувача Збройних Сил України N.73 від 03 березня 2022 року, заборони розповсюдження інформації, розголошення якої може призвести до обізнаності противника про дії Збройних Сил України, інших складових сил оборони, негативно вплинути на хід виконання завдань за призначенням під час діії правового режиму воєнного стану, а саме:
01 Квітня, 2022 р., 11:39
Щоранку о 9 годині селищна рада загальнонаціональною хвилиною мовчання вшановує  українців, які віддали своє життя, всіх, хто воював, всіх військових та всіх цивільних, дорослих та дітей чиє життя забрала війна.
31 Березня, 2022 р., 16:44
     Дитячий малюнок завжди привертає увагу своєю щирістю, безпосередністю, відкритістю та особливою енергетикою, а представлена картина юної жительки нашого селища Кір’якової Марусі просто випромінює мир, тепло, позитив і гарний настрій. Дякуємо за такий патріотичний малюнок!
31 Березня, 2022 р., 15:12
,Мінагрополітики ініціювало постанову, й Уряд України одноголосно підтримав надання кредитної підтримки сільгосптоваровиробникам для здійснення весняно-польових робіт. Зокрема, держава надасть у 2022 році підтримку винятково малим і середнім аграрним виробникам, а також компенсує відсоткову ставку за залученими кредитами. Максимальна сума кредиту, на який поширюється компенсація відсоткової ставки, становить 50 млн грн. Кредитування надають для здійснення сільськогосподарської діяльності (посівної) на період дії воєнного стану. Для отримання кредитування суб’єкт підприємництва також повинен бути сільськогосподарським товаровиробником у значенні, наведеному в Законі України «Про державну підтримку сільського господарства України».
30 Березня, 2022 р., 16:30
     Великомихайлівська селищна рада оголошує конкурс малюнків «З вірою в Перемогу». З кращих робіт буде створено картину галерею, яка буде прикрашати адмінбудівлю селищної ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь