13 Червня, 2022 р., 11:59
Наявність смартфону й доступу до мережі інтернет суттєво полегшить життя співгромадянам, які через війну вимушені переїхати в межах країни. У застосунку Дія внутрішньо переміщені особи можуть скористатися низкою корисних електронних послуг. Яких саме? – про це йтиметься у серії матеріалів, опублікованих найближчим часом.
10 Червня, 2022 р., 14:29
КП «ЗЛАГОДА» звертається до вас с проханням щодо раціонального використання води!
10 Червня, 2022 р., 11:37
КОЛАБОРАЦІОНІ?ЗМ (від франц. collaboration – співпраця, співробітництво) – усвідомлене, добровільне та зумисне співробітництво з ворогом у його інтересах і на шкоду своїй державі та її союзникам.
09 Червня, 2022 р., 11:57
Сьогодні, 9 червня, в Україні відзначають Міжнародний день друзів.
09 Червня, 2022 р., 10:54
Виконавчим комітетом Великомихайлівської селищної ради проводиться робочі виїзди  по обстеженню земельних ділянок  щодо використання  згідно їх цільового призначення, а саме для сінокосіння та випасання худоби.
09 Червня, 2022 р., 09:59
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що згідно з п.п. 69.2 п. 69 підрозд. 10 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податкові перевірки не розпочинаються, а розпочаті перевірки зупиняються, крім:
08 Червня, 2022 р., 15:55
Адміністрація попереджає вас про тимчасові незручності з водою, що будуть завтра 09.06.2022 року. По вул. 40 років Жовтня виник раптовий прорив водопровідної труби. Працівники комунального підприємства будуть проводити ремонтні роботи. Тому можливе тимчасове відключення водопостачання. Такі незручності торкнуться мешканців вул. І. Богуна, Чехова, Горького, частини вул. Центральної ( до школи #2), та вул. Жуковського. Тому просимо зробити відповідні запаси води. Не хочу бути упередженою, але плануємо за день виконати роботи.
08 Червня, 2022 р., 10:21
Щороку 8 червня людство відзначає Всесвітній день океанів.  Дата була затверджена у 1992 році на Всесвітньому саміті ООН з довкілля і розвитку в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).