Дата: 23.12.2022 14:37

23.12.2022 року об  09:30 годині в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету головуюча селищний голова Людмила Чебан  . На якому були розглянуті питання:

1. Про схвалення  проєкту  рішення  Великомихайлівської  селищної  ради «Про  бюджет  Великомихайлівської  селищної  територіальної  громади Роздільнянського  району  Одеської  області  на 2023 рік».
  2. Про погодження  проєкту  рішення  «Про затвердження  кошторисних призначень  для  внесення  змін  до  селищного  бюджету  на  2022рік».
  3. Про погодження  проєкту рішення «Про внесення змін і доповнень до рішення №1955-VIII від 23 грудня 2021 р. «Про бюджет Великомихайлівської  селищної   територіальної  громади Роздільнянського  району  Одеської  області  на 2022 рік».
  4. Про  передачу  матеріальних  цінностей  на  потреби  територіальної оборони.
  5. Про внесення  змін  до рішення  № 118 від 28.08.2020року.
  6. Про погодження розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності.
  7. Про затвердження на 2023 рік переліку об’єктів та видів оплачуваних суспільно корисних робіт для відбування порушниками адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт, відповідно до ст.ст. 31-1 КУ пАП.
  8. Про затвердження на 2023 рік переліку об’єктів та видів безоплатних суспільно корисних робіт для відбування засудженими покарання у виді громадських робіт  та порушниками на яких накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт на території Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області відповідно до ст.. 56 ККУ, ст.. 36 КВК України, ст..ст. 30-1, 321-1 КУ пАП.
  9. Про уточнення поштових адрес житловим будинкам  Роздільнянського району Одеської області
  10. Про присвоєння поштових адрес житловим будинкам  Роздільнянського району Одеської області
  11. Про  зарахування  на  квартирний  облік .
  12. Про надання статусу  дитини , позбавленої  батьківського  піклування,  малолітній  дитині
  13. Про затвердження висновку щодо порядку побачення батька.
  14. Про визначення  тимчасового  розміщення  внутрішньо  переміщених осіб  на  території  громади  на  період  воєнного  стану  в  Україні.
  15. Про зняття з обліку та догляду вдома особи похилого віку .
  16. Про надання соціальної послуги догляд вдома особі похилого віку Великомихайлівської ТГ.
  17. Про надання  матеріальної допомоги  на лікування  незахищеним верствам населення.

Всі питання були розглянуті та прийняті відповідні рішення.