Робочі моменти 2023 року

09 Листопада, 2023 р., 09:03
В Гребениках під час толоки:прибирання прилеглих територій до адмін. Будівель, виготовлення маскувальних сіток учнями та вчителями ліцею, будівництво госп. Способом підсобного приміщення в дитячому садку.
15 Червня, 2023 р., 14:22
Щиро дякуємо всім гребеничанам, які відгукнулися на прохання старостату- допомогти в ремонті ґрунтових доріг в нашому селі. Напружено та злагоджено працювали сьогодні  під керівництвом директора СГ"В В Плакущенко"Плакущенко Є.. колектив господарства Опря С., Шаманський В., колектив ТОВ "Айсберг"(директор Кравцов В.):Дорожняк О.,Бурдунюк С,Голованюк О., Воронін О., вміло керував бригадою Лук'яненко В. оперативно підвозили пісок Аркан В.,Армаш В., Аркан С., Голомоз І , Кітік Стас, Петряков В. Додонов С. Богданов С . За день вдалося прогрейдерувати та засипати піском ділянки вулиць Шевченка(район кладовища) ,Братів Гавриленко,Комарова,Міщенко,Шкільна, Соборна. Другим етапом буде підсипка  утрамбованих ділянок щебнем. Дружньо,  згуртовано зроблено дуже необхідну і важливу справу. Хоча,  нелегко було. кожному знайти в цю гарячу для аграріїв пору, і час, і кошти. То ж , дорогі гребеничани, шануймо зроблене, не розбиваймо ці труди непотрібними поїздками у дощову погоду.. Єднаймося, підтримуємо один одного. Разом ми сила.!
05 Червня, 2023 р., 12:21
          Минулого тижня працювали плідно. Староста взяла участь в роботі засідання виконкому та сесії селищної ради, готовила клопотання на виконком, провела обстеження умов проживання сім'ї, де потребується догляд вела прийом громадян та працювала над вирішенням питань , піднятих під час прийому. Доглядали за висадженими квітами, деревами .   Рясний дощик щедро скропив земельку,чому дуже зраділи й бур'яни. Тож усі сили направлені на боротьбу з ними:сапаємо, косимо , що можливо пересаджуємо.
18 Травня, 2023 р., 11:39
Гребениківський старостинський округ вітає з днем вишиванки. Нехай ваша вишиванка зігріває вам душу, додає гордості за рідну Україну, сил  і наснаги на всі справи.
03 Квітня, 2023 р., 15:33
У старостинському окрузі  продовжують активно займатися благоустроєм територій. Внаслідок дружної клопіткої роботи з наведення чистоти було прибрано територію  старостинського округа, зроблено обрізку дерев, впорядковано клумби, наведено лад на територіях навколо  пам'ятних знаків,