Заступники селищного голови

Гончарук Ігор Володимирович

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Народився 19.06. 1981 року в Одеській області, Фрунзівського району, село Перехрестове. У 1986 році пішов до Перехрестівської ЗОШ, 1998 році закінчив школу. У 2001 році вступив до Одеського національного університету імені Мечникова за спеціальністю «Правознавство». У 2006 році закінчив університет та здобув кваліфікацію юриста.

У 2001 році був зарахований контролером Фрунзівського РЕМ. У 2003 році звільнився за власним бажанням, пройшовши конкурс був зарахований спеціалістом І категорії до Фрунзівського управління юстиції.   У 2004 році переведений на посаду державного виконавця відділу державної виконавчої служби Великомихайлівського району управління юстиції. У 2007 році переведений на посаду старшого державного виконавця Великомихайлівського управління юстиції та присвоєно 14 ранг державної служби.

У 2021 році обраний заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Іванов Анатолій Сергійович

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Народився 29 жовтня 1979 року,  в смт Велика Михайлівка Великомихайлівського району Одеської області.

З 1985 року по 1996 рік, навчався в Великомихайлівській ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів смт Велика Михайлівка Великомихайлівського району, Одеської області.

З 1996 по 2001 рік, навчався в Одеському Державному сільськогосподарському інституті, на факультеті ветеринарної медицини, за спеціалізацією ветсанекспертиза.

З 2001 року по 2002 проходив службу в  лавах збройних сил України

З 2002 року по 2006 рік, навчався в Одеському національному університеті імені І.І Мечникова та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста.

З 2003 року по 2015 рік, проходив службу в органах внутрішніх справ. У 2015 році звільнився за  станом здоров’я.

У 2022 році призначений на посаду заступника селищного голови Великомихайлівської селищної ради.