Великомихайлівська громада

Одеська область, Роздільнянський район

Інформаційні матеріали

17 Червня, 2022 р., 12:45
В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання, якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім'ї патронатного вихователя.
17 Червня, 2022 р., 12:44
З кожним днем стає відомо дедалі більше  подробиць звірських воєнних злочинів російських військових в Україні. Велика частина з яких – це злочини, пов'язані з сексуальним насильством проти жінок, чоловіків, дівчат та хлопців.
02 Червня, 2022 р., 12:24
   Робота служби у справах дітей селищної ради спрямована на реалізацію державної політики з питань захисту прав дітей, зокрема дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які потрапили в складні життєві обставини, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, профілактику правопорушень в дитячому середовищі.