Інформаційні матеріали

06 Грудня, 2022 р., 15:46
В Конституції України закріплено, що ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов’язок держави - захищати життя людини. Кожен має право захищати своє життя і здоров’я, життя і здоров’я інших людей від протиправних посягань. Кожен має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань (статті 27, 55 Конституції).
18 Листопада, 2022 р., 15:39
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:
27 Липня, 2022 р., 15:22
Так, 27 липня 2022 року у приміщенні  Великомихайлівської селищної ради відбулося засідання круглого столу на тему: «Війна росії проти України підвищує ризики торгівлі людьми».
26 Липня, 2022 р., 11:28
Жінки та діти, які змушені покинути Україну через військову агресію росії та прямують до сусідніх країн, стикаються з ризиками торгівлі людьми. Все більш гостро постає проблема торгівлі людьми та актуальним є питання попередження та уникнення потрапляння в рабство.
14 Липня, 2022 р., 11:17
       Бажання взяти на виховання дитину, народжену іншими, є ознакою нашої культури і виникає тільки у небайдужих до чужого горя, душевно щедрих і готових до самопожертви людей.
17 Червня, 2022 р., 12:45
В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання, якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім'ї патронатного вихователя.
17 Червня, 2022 р., 12:44
З кожним днем стає відомо дедалі більше  подробиць звірських воєнних злочинів російських військових в Україні. Велика частина з яких – це злочини, пов'язані з сексуальним насильством проти жінок, чоловіків, дівчат та хлопців.
02 Червня, 2022 р., 12:24
   Робота служби у справах дітей селищної ради спрямована на реалізацію державної політики з питань захисту прав дітей, зокрема дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які потрапили в складні життєві обставини, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, профілактику правопорушень в дитячому середовищі.