Персональний склад виконавчого комітету

Великомихайлівської  селищної ради

1. Голова виконавчого комітету – Чебан Людмила Анатоліївна (селищний голова)

2. Секретар виконавчого комітету - Тишлер Юрій Юрійович (секретар селищної ради)

Члени виконавчого комітету:

3. Гончарук Ігор Володимирович – заступник  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.

4. Іванова Ольга Петрівна (Начальник фінансового відділу).

5. Степаненко Євгенія Василівна (Начальник відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища)

6. Тилкова Оксана Андріївна (Начальник відділу соціального захисту населення)

7. Маковецька Олена Степанівна (Начальник відділу освіти, культури та туризму)

8. Бабчук Олександр Васильович (Начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою)