Робочі моменти 2023 року

09 Листопада, 2023 р., 09:07
Учасники толоки ліквідовували стихійні сміттєзвалища прибирали на різних локаціях старостинського округу.
10 Квітня, 2023 р., 10:07
У рамках проведення місячника з благоустрою трудовим колективом Соше – Острівського старостинського округу прибрана територія та висаджено саджанці, які придбала громада для кожного старостинського округу. Закликаємо усіх жителів селища, хто ще не долучився до роботи з благоустрою населених пунктів, впорядкувати власні господарства та прилеглі території. Адже про гарний вигляд та благоустрій нашої громади ми повинні дбати разом.
05 Квітня, 2023 р., 11:32
Мужність і відвага, героїзм  та нескореність духу наших батьків, дідів та прадідів є зразком для прийдешніх поколінь. Вічний спокій полеглим. Всі наші захисники є гідними слави своїх дідів та прадідів. Ми твердо  віримо в їхні сили та в нашу перемогу! Сил та витримки нашим відважним воїнам! Слава Героям-визволителям України!