30 Червня, 2022 р., 10:39
1. Дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також змова про вчинення таких дій, -караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.
29 Червня, 2022 р., 15:21
В приміщені селищної ради 29.06.2022 року відбулося засідання виконавчого комітету на якому розглядалися такі питання:
28 Червня, 2022 р., 10:41
Сьогодні велике державне свято – День Конституції України.
24 Червня, 2022 р., 12:31
Не зважаючи на війну, проблема домашнього насильства залишається актуальною. Про насилля в сім’ї не можна замовчувати, оскільки воно потребує ефективного реагування і скоординованих дій. Попри введення  правового режиму воєнного стану, усі  відповідальні служби Великомихайлівської селищної ради продовжують роботу, щоб попередити й захистити постраждалих. Так, 21.06.2022 року, за участю відділу соціального захисту населення, працівників  Великомихайлівського бюро правової допомоги, волонтера Ірини БАЙДАН, та правових партнерів проведено круглий стіл на тему:  «Протидія домашньому насильству».
23 Червня, 2022 р., 16:58
23.06.2022 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
23 Червня, 2022 р., 09:10
1. Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, -карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.
22 Червня, 2022 р., 10:14
На базі  Центру культури і дозвілля Великомихайлівської селищної ради працює творча майстерня " Kids ART"  (малювання, ліплення, настільні групові ігри, аплікація).
22 Червня, 2022 р., 10:13
22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв Війни в Україні. Саме цього дня 1941 року розпочалася нова фаза Другої світової війни, яка захопила територію сучасної України. Ця страшна війна забрала життя кожного п’ятого українця. День скорботи встановлено згідно з Указом Президента України «Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні» від 17 листопада 2000 р. № 1245/2000.