Робочі моменти 2023 року

12 Липня, 2023 р., 08:36
Благоустрій, озеленення та поліпшення санітарного стану територій – це постійний безперервний процес. Це щоденна, кропітка робота.  З метою приведення до належного вигляду продовжуються роботи з обкошування узбіччя доріг. Завдяки ТОВ «Так Агро» зроблено та встановлено атлетичні тренажери на центральному дитячому майданчику.
10 Квітня, 2023 р., 11:34
В Новопетрівському старостиннському окрузі на території висаджуємо декоративні салджанці та неймовірні сакури
06 Квітня, 2023 р., 12:47
Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.
03 Квітня, 2023 р., 16:05
У Новопетрівському старостинському окрузі розпочато весняне прибирання. Прибирали та очищали від торішнього листя, гілок, сміття скрізь: у зелених зонах, на узбіччях доріг. Також працювали у місцях загального користування, прилеглих до прибудинкових територій, упорядкували клумби, фарбували об'єкти на дитячих майданчиках . Прибрали сміття на кладовищах та біля братських могил.