25 Січня, 2024 р., 10:53
Звертаємо вашу увагу, відкрито безкоштовний рейс,
22 Січня, 2024 р., 12:20
Головне управління Державної податкової служби в Одеській області повідомляє, що з 1 січня 2024 року стартувала компанія декларування доходів громадян, отриманих у 2023 році.
09 Жовтня, 2023 р., 15:19
Згідно з  розпорядженням секретаря селищної ради  "Про скликання 48-ї позачергової сесії  Великомихайлівської селищної ради VІІІ скликання "  відбудеться 48 позачергова сесія VІІІ скликання 11.10.2023 року о 10.00 в приміщені селищної ради (сесійна зала).
26 Вересня, 2023 р., 09:10

12 Вересня, 2023 р., 14:31
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи у межах Вeликoмихaйлівськa селищна територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
11 Вересня, 2023 р., 11:31
08 Вересня, 2023 р., 16:00
Доводимо до вашого відома інформацію, що особи, звільнені з військової служби та мають статус учасника бойових дій  (які не є пенсіонерами та на сьогодні не проходять службу у будь яких військових формуваннях), повинні з’явитися до другого відділу Роздільнянського  РТЦК та СП  в термін до 14 вересня 2023 року для написання заяви щодо виплати їм разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у розмірі 1000 гривень.
08 Вересня, 2023 р., 15:58
Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє про початок підготовки до Тижня громадянського суспільства.
07 Вересня, 2023 р., 11:53
Бібліотеки відіграють важливу роль у розвитку громад, адже сприяють популяризації читання й часто є місцевими просвітницькими центрами. Проте чимало з них страждають через старий асортимент і великий відсоток російських книжок на полицях, а частина була зруйнована внаслідок російської агресії. Тож необхідно оновлювати бібліотечні фонди й забезпечувати їх сучасною та актуальною українською літературою.