ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО

02 Лютого, 2024 р., 15:29
      Відділ соціального захисту населення Великомихайлівської селищної ради  повідомляє, що місцем тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб на території Великомихайлівської територіальної громади на період воєнного стану в Україні є КНП «Великомихайлівська багатопрофільна лікарня», вул.Центральна,248, смт Велика Михайлівка, Роздільнянського району, Одеської області.
17 Серпня, 2023 р., 16:26
Великомихайлівська селищна рада Роздільнянського району Одеської області відповідно до статті 11 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2023 року № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» повідомляє про формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Великомихайлівській селищній раді.
17 Серпня, 2023 р., 11:42
Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб