Великокомарівський

СЕЛО ВЕЛИКОКОМАРІВКА (КАССІЛЬ ДО КВІТНЯ 1947 РОКУ) Роздільнянського району Одеської області знаходиться в степовій частині Причорноморської низовини, в басейні річки Кучурган – лівої притоки річки Дністер, на лівому узвилищі височини балки Дівки і правому узвилищі балки Комарової.

Село Великокомарівка знаходиться на відстані 18 км від смт. Велика Михайлівка і 120 км від обласного центру. До найближчої залізничної станції Веселий Кут 36 км.

Великокомарівка була заснована німцями-колоністами, вихідцями з м. Віттенберг (Німеччина) в 1809 році на основі Маніфесту Катерини ІІ від 04 грудня 1763 року та простягнулася з півночі на південь на 2,2 км.

Нове приміщення школи, що нині діє, було збудовано в 1975 році. Вона розрахована на 640 місць. В 2016 році школа реорганізована на навчально-виховний комплекс, де навчається 163 учня, а також було відкрито дві дошкільні групи на 48 місць.

На теперішній час населення села становить 1278 осіб, нараховується 410 будинків.   На території старостинського округу функціонує чотири фермерських господарства, амбулаторія загальної сімейної медицини, поштове відділення, сільський клуб, відділ прикордонної служби, магазини приватних підприємців.

Великокомарівський старостинський округ, до складу якого входять населенні пункти Великокомарівка, Дівоцьке та Платонівка, було утворено в серпні 2015 року. Перші вибори старост відбулися у лютому 2016 року

Двоєнкін Віталій Іванович

Староста Великокомарівського старостинського округу

Народився 30.01.1967 року в селі Великокомарівка Великомихайлівського району Одеської області. В 1974 році пішов в перший клас Великокомарівської ЗОШ, яку закінчив в 1984 році. Після школи вступив до Одеського сільськогосподарського інституту на ветеринарний факультет. В червні 1991 року закінчив навчання та з серпня прийнятий на роботу в радгосп імені Ховренка, де і працював до 2001 року.

З 2001 року по 2007 рік працював на посаді завідувач ветеринарною дільницею. З 2007 по 2017 рік працює в управлінні ветеринарної медицини Великомихайлівського району. У 2017 році обраний на посаду старости Великокомарівського старостинського округу Великомихайлівської ТГ, де працює по теперішній час.