Великомихайлівська громада

Одеська область, Роздільнянський район

Новоселівський

Фото без опису

        В Кучурганській долині в 1861 році на території сучасної Новоселівки з’являється нове село засноване німцями – колоністами, яке вони назвали Кляйнефорд (Мале Караманове). Навесні 1944 року, за наказом німецького командування, всі німці жителі села, були евакуйовані в Німеччину.  Село було звільнене військами Українського фронту 119 –ою стрілецькою дивізією.  В пусті хати села почали заселяти жителів ближніх сіл, та переселенців із Західної України.

         В 1949 році село Мале Карманове було перейменоване в Новоселівку, а колгосп «Ленінфельд» в колгосп імені Жданова.  В 1992 році колгосп було реорганізовано в КСП «Мирне».  До центральної садиби с. Новоселівка ввійшли села: Гірське, Кардамичеве, Артеми.

        12 вересня 1967 р. села Новоселівка, Нижня Юрківка і Никорицеве об'єднані в один населений пункт — село Новоселівка.

      2015 року рішенням облради було створено Великомихайлівську ОТГ, до складу якої увійшла колишня Новоселівська сільська рада.  27.11.2015 року утворений Новоселівський старостинський округ до якого ввійшли села:  Новоселівка, Гірське, Кардамичеве, Артема.

 

 

Джулай Ірина Вікторівна

Староста Новоселівського старостинського округу

 

 

Фото без опису

              Народилася 3 серпня 1967 року у селі Князевка  Леовського району Молдова.  Після закінчення школи вступила в Молдавський планово – економічний сільгосптехнікум. Після закінчення техніку розпочала роботу економістом – фінансистом.   У 1986 році  закінчила Одеський сільськогосподарський інститут за спеціальністю економіст – бухгалтер сільськогосподарського виробництва.

              З 1991 по 2002 рік працювала заступником головного бухгалтера КСП «Мирне» Великомихайлівського району, Одеської області.

З 2002 по 2015 рік працювала начальником відділу статистики у Великомихайлівському районі.

             У 2016 році призначена на посаду старости села Новоселівка Великомихайлівської селищної ради. з 2018 року призначена на посаду старости Новоселівського старостинського округу Великомихайлівської ТГ, де працює по теперішній час.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь