Відділ освіти, культури та туризму

Відділ освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради Основні завдання та функції

Здійснює реалізацію державної політики та політики селищної ради в сферах освіти, культури та туризму.

Створює рівні та доступні умови для здобуття громадянами дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти, забезпечує соціальний захист учасників освітнього процесу, надає населенню якісні послуги  в сфері освіти, культури  та  туризму.

Веде облік дітей дошкільного та шкільного віку у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України.

Планує та забезпечує розвиток мережі комунальних закладів дошкільної, початкової та повної середньої освіти, позашкільної освіти відповідно до потреб територіальної громади, координує діяльність мережі.

Сприяє організації фінансового та матеріально-технічного забезпечення закладів освіти, культури у тому числі будівництва, реконструкції, ремонту будівель, споруд, приміщень, інших об’єктів закладів освіти та культури, комплектуванню їх меблями, відповідним обладнанням, навчально-методичними посібниками, підручниками, спортивним інвентарем у обсягах, які забезпечують надання освітніх послуг у відповідності до встановлених державних стандартів освіти та культури.

Реалізує повноваження органів виконавчої влади у сфері збереження та використання  культурної  спадщини.

Здійснює організацію та проведення  заходів  з  оздоровлення  дітей, у тому числі   пільгової  категорії.

Здійснює заходи щодо створення умов для відродження розвитку культури української нації, культурної самобутності корінних народів і національних меншин України, всіх видів мистецтв, самодіяльної творчості, художніх промислів та ремесел.

Готує  проєкти  розпорядчих  актів  селищної  ради, її виконавчих органів і   селищного голови, в т. ч. нормативного  характеру.

Здійснює інші повноваження, покладені на Відділ відповідно до чинного законодавства.

Укладає строкові трудові договори (контракти) з керівниками закладів освіти, обраних (призначених) у порядку, встановленому законодавством та установчими документами закладів освіти.

Розриває строкові трудові договори (контракти) з керівниками закладів освіти з підстав та у порядку, визначених законодавством та установчими документами закладів освіти.

Закріплює за закладами освіти територію обслуговування (крім випадків, встановлених спеціальними законами).

Структура Відділу

І. Централізована бухгалтерія

-  головний бухгалтер – 1од.

- заступник головного бухгалтера – 1 од.

-  бухгалтер  – 4 од.

-  економіст – 1 од.

-  спеціаліст з питань  закупівель – 1 од.

ІІ. Господарча група

• Завгосп – 1 од.
  • Інженер з експлуатації обладнання та охорони праці – 1од.
  • Водій – 1 од.
  • Електрик – 1 од.
  • Інженер - електронік -1од.
  • Діловод – 1од.
  • Технічний працівник – 1 од.(0,75ст. )
  • Оператор котельні – 0,5 ставки
  • Сторож – 0,5 ст

Керівництво Відділу

Начальник Відділу – Маковецька Олена Степанівна

Головний спеціаліст – 1

Юридична адреса: 67100, Одеська область, Роздільнянський район,

смт Велика  Михайлівка,  вулиця Шкільна, будинок 50.

тел. 4-00-47    e-mail: osvita-cultura@ukr.net