Відділ соціального захисту населення інформує! До уваги осіб з інвалідністю.

Дата: 18.01.2023 15:25

Фото без описуНаразі маємо гарну новину з якою хочемо поділитися. Ми отримали допомогу від Громадської організації «Кримські татари Одещини» та Одеського обласного благодійного фонду «Шлях до дому». Дані організації відгукнулися на прохання відділу соціального захисту населення щодо  допомоги в отриманні засобів технічної реабілітації для людей з інвалідністю та надали візочки, ходунки для дорослих, милиці для дорослих та для дітей.  Наголошуємо, що жителів нашої громади,  які мають потребу у таких засобах реабілітації  чи їх представники, можуть звернутися до відділу соціального захисту Великомихайлівської селищної ради  та отримати на безоплатній основі вищеперераховані засоби реабілітації. Додаткову інформацію можна отримати зателефонувавши за номером 095-119-81-61.