12 Жовтня, 2022 р., 14:15
У Києві вводяться (https://t.me/spravdi/18840) погодинні відключення електроенергії, не виключено, що інші мешканці українських міст також можуть зіткнутися з новою реальністю.
12 Жовтня, 2022 р., 09:17
Звертаємо вашу увагу, що 12.10. – 13.10. 2022 року проводитимуться військові навчання.
11 Жовтня, 2022 р., 11:45
Роздільнянським  РУ Головного управління ДСНС України в Одеській області  передано до місцевої пожежної команди с. Павлівка. Цей транспортний засіб буде використовуватися місцевою пожежною командою у разі надзвичайних ситуацій та забезпечить більш ефективний протипожежний захист найближчих населених пунктів громади.
10 Жовтня, 2022 р., 15:31
Сьогодні о 17.00 розпочнеться вечірній пік споживання електроенергії, який буде тривати до 22.00. Це - буде один із найскладніших вечорів для української енергетики.
10 Жовтня, 2022 р., 15:28
Відповідно до Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Закону України «Про правовий режим воєнного стану», та розпорядження  Одеської обласної адміністрації « Про організацію освітньої діяльності у закладах освіти області» :з метою забезпечення безпеки учасників освітнього процесу:
08 Жовтня, 2022 р., 20:15
Щиро вітаємо усіх жителів  з Днем нашого селища!
07 Жовтня, 2022 р., 08:15
До Великомихайлівської ТГ надійшла чергова гуманітарна допомога у вигляді продуктів харчування(крупи, мука) та памперси від Координаційного гуманітарного штабу при Одеській ОВА та World Food Programme.
06 Жовтня, 2022 р., 16:43
06 Жовтня, 2022 р., 14:55
Дякуємо за підтримку наших військових сільгоспвиробникам  нашої громади.
05 Жовтня, 2022 р., 16:04
03 жовтня 2022р тимчасовою комісією Великомихайлівської селищної ради було проведено виїзди по заявам громадян с.Новопетрівка  з метою недопущення розорення пасовищ на території Новопетрівського старостинського округу та зменшення поголів’я великої  рогатої худоби. Додатково повідомляємо, що триває подача заявок на дотацію для агровиробників, що утримують від 3 до 100 корів всіх напрямків продуктивності, розмір дотації становить 5300 гривень на одну корову, строк подання заявки до 15 листопада 2022 року. Подати заявку на підтримку можуть усі виробники сільгосппродукції, як фізичні, так і юридичні особи, що зареєстровані у ДАР.