Дата: 28.03.2023 15:57

Фото без опису28.03.2023 року  в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету головуюча селищний голова Людмила Чебан, на якому були розглянуті питання:

1. Про погодження проєкту рішення «Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного  бюджету  на 2023рік».
  2. Про погодження проєкту рішення «Про  внесення змін  і доповнень  до  рішення  №2348-VIII від  29грудня 2022р. «Про бюджет Великомихайлівської  селищної  територіальної  громади  Роздільнянського району  Одеської  області  на 2023р».
  3. Про надання дозволу на оренду приміщень комунальної власності які перебувають в спільній власності.
  4. Про організацію ведення обліку дітей  дошкільного, шкільного віку та учнів  Великомихайлівської селищної ради.
  5. Про затвердження проектно-кошторисної  документації будівництва об’єктів  Великомихайлівської селищної ради  Роздільнянського району Одеської області.
  6. Про Порядок встановлення покажчиків назв вулиць, провулків та номерів будівель і споруд у населених пунктах Великомихайлівської селищної ради.
  7. Про надання дозволу на встановлення рекламного засобу.
  8. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку.
  9. Про надання дозволу  на здійснення правочину в інтересах малолітньої дитини.
  10. Про доцільність позбавлення батьківських прав.
  11. Про надання дозволу  на дарування будинку, в якому зареєстровані малолітні діти.
  12. Про призначення опікуном над малолітнім.
  13. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верстам населення.

Всі питання були розглянуті та прийняті відповідні рішення