20 Вересня, 2022 р., 16:03
Аграрний реєстрДержавна підтримка
20 Вересня, 2022 р., 10:02
Великомихайлівська ТГ подавши проєкт відновлення будівлі ЦНАП (вул. Центральна 130) отримала субвенцію з державного бюджету на перекриття даху та внутрішніх ремонтних робіт будівлі.  На даний час перекрито дах будівлі, встановлено водостоки та ведуться внутрішні роботи.   Але…. Мабуть, для нашої молоді це нецікаво.    Щовечора поліцейські громади контролюючи порядок в громаді нагадують молодому поколінні про порядок та чистоту селища де ми проживаємо.  Та на жаль це не діє.  Розкидане сміття, розбиті вікна, а сьогодні вже дійшло до ламання водостоку на будівлі, яке було встановлено після перекриття даху.
19 Вересня, 2022 р., 16:07
19 .09.2022 року селищний голова Людмила ЧЕБАН провела апаратну нараду зі структурними підрозділами апарату.
19 Вересня, 2022 р., 16:06
Щоранку   о 9:00 годині  селищний голова  Людмила ЧЕБАН  та апарат  селищної ради  хвилиною мовчання  вшановує пам'ять, громадянської відваги й самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
19 Вересня, 2022 р., 10:57
 У статті 110 ККУ йдеться про те, що умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, − караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією майна або без такої.
19 Вересня, 2022 р., 09:14
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Великомихайлівська селищна територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
16 Вересня, 2022 р., 16:04
             17 вересня — відмінна нагода подякувати за мужність, сміливість та рішучість усім працівникам аварійно-рятувальних служб, адже в цей день відзначають День рятівника.
16 Вересня, 2022 р., 15:48
У період з 19.09.2022 по 23 .09.2022 гуманітарна допомога надається: особам похилого віку (70+, 80+),  хворим на онкологічні захворювання, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, учасникам бойових дій на території іноземних держав, учасникам бойових дій в АТО (ООС).
16 Вересня, 2022 р., 15:44
   Великомихайлівська громада отримала чергову гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів та одягу  від  Благодійного фонду «РАНОК ВІДРОДЖЕННЯ».
16 Вересня, 2022 р., 15:04
16 вересня 2022 року в 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області відбулися урочисті заходи присвячені "Дню рятівника".