31 Жовтня, 2022 р., 16:19
31.10.2022 року  КП «Злагода» Великомихайлівської селищної ради, було  проведено  облаштування внутрішніх систем теплопостачання в приміщенні ДЮСШ  та  виконано  заявки  по ремонту мережі  водопостачання  с. Соше - Острівське, вул. Шевченка.
28 Жовтня, 2022 р., 14:33
Щорічно  28 жовтня  відзначається  День  визволення  України  від нацистських окупантів та віддаємо шану українцям, які боролись і перемогли нацизм у роки Другої світової війни.
27 Жовтня, 2022 р., 14:44
26.10.2022року у приміщенні районної державної (військової) адміністрації відбулася селекторна нарада за участю селищного голови Людмили Чебан. Було обговорено ряд важливих питань, а саме:
27 Жовтня, 2022 р., 08:20
Дочекались ми  золотих осінніх деньків, ліс кличе у свої хащі тисячі грибників, несуть вони додому повні кошики грибів і енергію від спілкування з природою. Та  не завжди ми  знаємо, які гриби треба збирати, як їх готувати, як надавати першу медичну допомогу, якщо біда постукала у вашу оселю.
27 Жовтня, 2022 р., 08:18
     З 1 жовтня змінено механізм виплат житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання побутового палива і скрапленого газу відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2022 року № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України».
25 Жовтня, 2022 р., 16:37
Завдячуючи  Громадської організації «Десяте квітня», партнери агентства ООН у справах біженців внутрішньо переміщені особи нашої громади отримують допомогу у вигляді ковдр, подушок, рушників, посуду та ліхтарів.
25 Жовтня, 2022 р., 16:35
Селищний голова Людмила Чебан від імені мешканців громади звернулася до  служби  автомобільних  доріг в  Одеській області з приводу ремонту ділянки  автомобільної  дороги загального користування державного значення Т-16-15.
24 Жовтня, 2022 р., 16:40
В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання, якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім'ї патронатного вихователя.
24 Жовтня, 2022 р., 16:39
24.10.2022року робочий  день розпочався  з щоденної хвилини мовчання.
21 Жовтня, 2022 р., 15:43
Керуючись пп.1 п. «а» ст.29, пп. 1, 7 п. «а» ст. 30, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10, 13, 18, 20, 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Інструкції з проведення технічної інвентаризації та паспортизації об`єктів, благоустрою населених пунктів, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 29 жовтня 2012 року №550, з метою утримання в належному упорядкованому стані дитячих ігрових та спортивних майданчиків, створення реєстру даних для їх охорони і збереження.