20 Жовтня, 2022 р., 18:18
20.10.2022року  на першому поверсі у приймальні прийом громадян з питань пенсійного  забезпечення здійснював заступник начальника відділу обслуговування громадян №16 (сервісний цент) – Павло ПАРОВЕНКО, який
20 Жовтня, 2022 р., 18:17
Всі  прагнуть перемоги і попри війну, як хороші господарі, працюють над тим, щоб  громада була чистою, охайною та затишною.
19 Жовтня, 2022 р., 15:25
     Селищний голова Людмила ЧЕБАН провела прийом з нашими військовими, де обговорювали питання, щодо забезпечення військових зимовою формою одягу.      На сьогодні  дане питання є одне із найактуальніших. Тому селищна рада докладе максимум зусиль для  розв'язання цього питання, щоб надалі  наші  військові  були  забезпечені  всім необхідним в зимовий період.
18 Жовтня, 2022 р., 17:03
18.10.2022року дільничні громади разом із старостою села Гребеники  Таран Галиною Вікторівною, працюють над зверненнями громадян,  також в окрузі, проводяться  акції «Поділимось теплом із нашими воїнами-захисниками» та акція серед жителів села «Смілива гривня». Зібрані кошти підуть на пакування посилок для відправки на передову.
18 Жовтня, 2022 р., 16:58
18.10.2022року  у  селищній  раді  пройшло  засідання  виконавчого  комітету, яке  провела   селищний  голова  Людмила  ЧЕБАН  за участю 16 членів виконкому. На виконкомі детально обговорили шляхи вирішення нагальних питань та прийняли рішення із 9 питань.
18 Жовтня, 2022 р., 16:58
На території нашої громади проживають 167 внутрішньо переміщених осіб, які прибули до нас безпосередньо із зони активних бойових дій. Всі вони потребують нашої з вами підтримки та уваги, адже дуже не легко розпочинати нове життя на чужині з нуля.
14 Жовтня, 2022 р., 09:38
Україна — могутня країна,
13 Жовтня, 2022 р., 16:46
13.10. 2022 року відбулася зустріч селищного голови Людмили Чебан з членами сімей загиблих у російсько - українській війні.  На зустрічі також були присутні: заступник поліції, військові ТО,  представники ДСНС, начальник соціального захисту населення.  Зустріч розпочалася із вшанування пам’яті загиблих Героїв хвилиною мовчання.  Розглянуто ряд питань, які потребують сприянню у вирішенні зі сторони органів місцевого самоврядування.  Селищний голова зазначила, що громада шанує пам'ять про наших Героїв, які загинули захищаючи Батьківщину та зазначила, що органи місцевого самоврядування всіляко підтримуватимуть сім'ї загиблих Героїв.
12 Жовтня, 2022 р., 16:53
12.10.2022 року селищний голова Людмила ЧЕБАН провела апаратну нараду зі структурними підрозділами апарату.