Засідання сесії

Дата: 31.03.2023 14:47

Фото без опису31.03.2023 року в приміщені селищної ради відбулася 41 позачергова сесія (головуюча селищний голова Людмила Чебан), на розгляд сесії були винесені наступні питання:

1. Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2023 рік.
  2. Про внесення змін і доповнень до рішення № 2348- VІІІ від 29 грудня 2022 р. «Про бюджет Великомихайлівської селищної територіальної громади Роздільнянського району Одеської області на 2023 рік».
  3. Про затвердження Програми взаємодії органу Казначейства та Великомихайлівської селищної ради в частині забезпечення безперебійності казначейського обслуговування клієнтів на території Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.
  4. Про зміну місцезнаходження юридичної особи Фінансовий відділ Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.
  5. Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, у новій редакції.
  6. Про затвердження штатного розпису Великомихайлівської селищної ради у новій редакції.
  7. Про внесення змін до складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
  8. Про найменування вулиці в селі Дівоцьке.
  9. Про внесення змін до рішення Великомихайлівської селищної ради №2352 від 29.12.2022 року «Про організацію харчування дітей у закладах загальної середньої освіти Великомихайлівської селищної ради»
  10. Про внесення змін до рішення Великомихайлівської селищної ради №2353 від 29.12.2022 року «Про встановлення батьківської плати в закладах дошкільної освіти Великомихайлівської селищної ради»
  11. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки населення на 2022-2023 роки «Соціальний захист населення Великомихайлівської се5лищної ради».
  12. Про затвердження Програми забезпечення житлом учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей, які потребують поліпшення житлових умов та проживають на території Великомихайлівської ТГ на 2022-2024роки.
  13. Про збільшення ліжкового фонду  комунального некомерційного підприємства  «Великомихайлівська багатопрофільна лікарня».
  14. Про внесення змін до рішення сесії №2404-VIII від 22.02.2023року «Про затвердження штатного розпису на 2023 рік комунального некомерційного підприємства «Великомихайлівська багатопрофільна лікарня» Великомихайлівської селищної ради.
  15. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація  об’єднаних  територіальних  громад».
  16. Інші.
  17. Земельні питання

Всі питання були розглянуті та прийняті відповідні рішення