Пропозиції для власників нерухомого майна

Дата: 13.04.2023 10:42

Фото без описуСлужба у справах дітей Великомихайлівської селищної ради оголошує збір пропозицій від власників нерухомого майна для придбання квартир, садибних (одноквартирних) будинків у власність особі з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Житло повинно бути придатним для проживання та відповідати встановленим санітарно-технічним вимогам.

Для розгляду на Комісії подаються документи:

-правовстановлюючі документи на житлове приміщення та земельну ділянку;

-оцінка житла;

-довідка  про реєстрацію місця проживання осіб у житловому приміщенні, яке буде придбано;

-копія паспорта.

Особи, які бажають запропонувати житло для продажу, повинні надати копії документів до 31 травня 2023 року до служби у справах дітей Великомихайлівської селищної ради за адресою: смт.Велика Михайлівка, вул. Центральна,123, каб.39 (ІІ поверх).

Контактний телефон: 0993720365