"Комерційна пропозиція".

Дата: 07.04.2023 15:41

Фото без описуЗ метою надання та забезпечення якісних послуг у сфері благоустрою, організації з виконання великого спектра  комунальних робіт,  селищний голова Людмила Чебан разом з директором КП «Злагода» Оленою Івис провели робочу зустріч з представником компанії "Альфатекс", яка спеціалізується на виробництві та продажу комунальної, дорожньої та будівельної спецтехніки.  Асортимент продукції налічує понад 700 моделей.
Маючи власну сучасну спецтехніку, громада матиме можливість надавати широкий спектр послуг, як на території громади , так і за її межами на платній основі.  Не менш важливо  буде підвищення  саме екологічних стандартів та естетичного вигляду Великомихайлівської ТГ.  Розглянуто ряд комерційних поопозицій, а саме придбання  вакуумної машини призначеної для очищення вигрібних ям та каналізаційних колекторів.  Дана пропозиція буде подана до виконавчого комітету та на розгляд сесії селищної ради.