Співпраця триває..

Дата: 11.04.2023 14:21

Фото без описуВ країні війна... Ми всі це розуміємо, але ми теж розуміємо що наших громадян непокоїть стан та ремонт доріг в нашій громаді.

Інколи такі дороги і дорогами назвати важко, та сподіваємось , що в Україні будуть найкращі дороги. Ми вміємо будувати і ремонтувати.

Наразі працюємо з документацією. Отримали лист від ДП Служби місцевих доріг про співпрацю та можливість виділення коштів на умовах співфінансування в загальному розмірі до 7млн. Звісно , це невелика сума для такого обсягу робіт, але всеж таки і не мала.

Сподіваємось на підтримку Виконавчого комітету та депутатського корпусу ради ,щодо виділення коштів із місцевого бюджету. На позачерговій сесії селищної ради було виділено кошти в сумі 199 тис.грн на ямковий ремонт вул. Центральної.

Поки що розпочати ремонтні роботи не дозволяють погодні умови. Розуміємо ,що асфальтовані дороги нам ніхто поки будувати не буде , але ми можемо зробити їх проїзними.Фото без опису