20 Березня, 2023 р., 14:12
20.03.2023  Великомихайлівський селищний  голова Людмила Чебан провела  нараду з керівниками структурних підрозділів.  Обговорено питання щодо призову на військову службу під час мобілізації військовозобов'язаних, бронювання військовозобов'язаних.
20 Березня, 2023 р., 10:40
Повідомлення RASFF стосовно виявлення сальмонели у курячих четвертинах, що експортувались з Польщі.
17 Березня, 2023 р., 15:59
17.03.2023 року селищний голова Людмила Чебан взяла участь у робочій  нараді під головуванням начальника Роздільнянської районної військової адміністрації Сергія ПРИХОДЬКА, за участю генерального директора АТ «ДТЕК «Одеські електромережі» Дмитра ГРИГОР’ЄВА та представників АТ «ДТЕК «Одеські електромережі».
17 Березня, 2023 р., 10:54
17.03.2023 року  в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету головуюча селищний голова Людмила Чебан  . На якому були розглянуті питання:
16 Березня, 2023 р., 15:18
Жорстока та кривава війна, яка щодня забирає життя найкращих. Сини, батьки, брати, друзі – стали на захист Батьківщини. На жаль, не всі вони повертаються додому.
16 Березня, 2023 р., 10:40
 З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Великомихайлівська селищна територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
15 Березня, 2023 р., 12:12
15.03.2023 року селищний  голова Людмила Чебан провела особистий прийом громадян.   Розглядалися питання, заяви та скарги різного направлення: пільговий проїзд жителів громади, ремонт центральних та вуличних доріг, вивезення сміття, прибирання територій, надання допомоги жителям громади пенсійного віку.  Всі питання були розглянуті та надані відповіді. Окремі питання були поставлені на контроль.
14 Березня, 2023 р., 16:13
До Гребениківського, Новоселівського та Новопетрівського округів завітали представники  держприкордонслужби, де жителі були ознайомлені  з ходом проведення національної рекрутингової інформаційної кампанії «Гвардія наступу»:
14 Березня, 2023 р., 15:23
Великомихайлівську громаду знову сколихнула трагічна звістка, ще один воїн світла поповнив Небесне військо. Підтвердилося ДНК про загибель 18.03.2022 року нашого захисника Порт'яна  Івана Івановича 03.03.1985 року народження. Рік очікування, пошуків, надії.