10 Березня, 2023 р., 09:31
Дивіться на відео навчання полку “Цунамі” https://www.facebook.com/rda.rozdilna/posts/pfbid0xa1bCMXbmqS25y7jfuT4nng2886cYjJxFpVBhMV4peWWy6bSyxbdf6wG1v44Yp8bl. Цей полк – об’єднання добровольців, які борються за нашу країну з 24 лютого 2022 року. Зараз більшість з них воює на Запорізькому напрямку. Базуються хлопці та дівчата у нас на півдні.
10 Березня, 2023 р., 09:20
Шановні жителі громади! Звертаємо вашу увагу, що  10.03. 2023року   проводитимуться військові навчання.  Може  бути чутно гучні постріли або вибухи. Не хвилюйтесь, зберігайте спокій.
10 Березня, 2023 р., 09:20
Вони зможуть працювати і в медичних, і в логістичних підрозділах, і в розвідувальних бригадах.
09 Березня, 2023 р., 16:17
  З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Великомихайлівська селищна територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
09 Березня, 2023 р., 15:49
Наприклад, новобранці штурмової бригади Національної поліції України «Лють» високо вмотивовані і вже наполегливо тренуються.
09 Березня, 2023 р., 15:02
Дев'ятого березня вся Україна відзначає річницю з дня народження великого сина України, нашого пророка Тараса Григоровича Шевченка. Тарас Шевченко - національний символ українського народу, який пробудив українську душу та утвердив духовну основу народу для боротьби проти поневолення російською імперією.
09 Березня, 2023 р., 11:54
Тверді побутові відходи (ТПВ) — це відходи, які утворюються в процесі життєдіяльності людини та накопичуються у житлових будинках, громадських, навчальних, лікувальних, торговельних та інших закладах. За більш відомою та вживаною в побуті класифікацією ТПВ можна назвати відходами споживання, тобто це ті відходи, що утворюються як безпосередньо в домашніх господарствах, так і в комунальній сфері в цілому.
09 Березня, 2023 р., 11:53
Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 18 лютого 2023 року N2023.1192, стосовно виявлення перевищення допустимого рівня Кадмію у замороженому Міксі морепродуктів (виробник: Zejiang Zhoufu food Co.LTD, China),що експортувалися з Литовської Республіки (відправник: UAB “Plunges kooperatine prekyba” Lithuania) до України одержувач: ТзОВ «ВІЧУНАЙ-УКРАЇНА», вул.Солом‘янська,3 , офіс 6, м. Київ, 03110)
09 Березня, 2023 р., 09:29
З нагоди відзначення 15-ї річниці ратифікації Україною Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини, яка була прийнята державами-членами ЮНЕСКО у 2003 році, Міністерство культури та інформаційної політики проводить флешмоб з метою популяризації нематеріальної культурної спадщини, що є визнанням національної ідентичності та здобутком українського народу. На сьогодні 5 елементів нематеріальної культурної спадщини України включені до списків ЮНЕСКО та 62 елементи внесені до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України.