28 Квітня, 2023 р., 15:23
В Україну з Іспанії завезли небезпечну партію кукурудзи для приготування попкорну, в якій було виявлено хлорпірифос. Ця речовина викликає біль у животі та втрату гостроти зору. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області.
28 Квітня, 2023 р., 14:38
28.04.2023 року  в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету головуюча селищний голова Людмила Чебан, на якому були розглянуті питання:
27 Квітня, 2023 р., 16:52
,27 квітня 2023 року спільно з поліцейським офіцером територіальної громади, соціальним педагогом Полезненського ліцею був здійснений профілактичний рейд до Полезненського старостинського округу, з метою проведення профілактично-роз’яснювальної бесіди з учнями Полезненського ліцею селищної ради щодо відвідування занять, дотримання правил поведінки в навчальному закладі, а також обстеження умов проживання дітей, які виховуються в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.
27 Квітня, 2023 р., 14:05
25 квітня 2023 року до нашої громади завітали представники благодійного фонду «Карітас Одеса УГКЦ» з метою в оформленні грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам,  території яких  на теперішній час окуповані, або на території яких  проходять бойові дії.
27 Квітня, 2023 р., 08:38
Шановні жителі громади! Звертаємо вашу увагу, що  27.04. 2023року   проводитимуться військові навчання.  Може  бути чутно гучні постріли або вибухи. Не хвилюйтесь, зберігайте спокій.
26 Квітня, 2023 р., 12:16
Сьогодні в Україні відзначають 37-му річницю аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала однією з найстрашніших катастроф за всю історію ядерної енергетики.
25 Квітня, 2023 р., 16:56
Піклування про ментальне здоров’я має перетворитися для українців на щоденну звичку. Провідником на цьому шляху покликана стати комунікаційна кампанія, яка стартувала в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.
25 Квітня, 2023 р., 16:46
   Уже більше року ми живемо в постійній тривозі… В країні війна…  Українці в вічному боргу перед нашими захисниками, перед нашими героями, які,  не шкодуючи свого життя та здоров’я, оберігають наш спокій та дитинство наших дітей!
21 Квітня, 2023 р., 21:53
У такий складний час, коли в країні  війна, особливо складно  внутрішньо переміщеним сім'ям,  багатодітним, сім'ям з дітьми, які не мають можливості належним чином забезпечити своїх дітей продуктами харчування, засобами гігієни та іншими необхідними речами. Служба  у справах дітей Великомихайлівської  селищної ради щиро вдячна за допомогу, яку  21.04.2023 року   отримали жителі громади від БФ  "ВІТРИ ЗМІН ". Кожна  допомога =  маленький  крок до нашої ПЕРЕМОГИ! Бережіть себе та своїх дітей!
20 Квітня, 2023 р., 16:29
20 квітня 2023 року у м. Київ стартувала пленарна частина Міжнародного саміту міст та регіонів, що відбулась за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.