«Поліцейський офіцер громади»

Дата: 01.11.2023 16:45

Фото без описуВ рамках проєкту з 2022 року на території Великомихайлівської територіальної громади працюють офіцери Національної поліції задля безпеки громадян та є надійною охороною порядку у громаді.

«Проєкт «Поліцейський офіцер громади» успішно реалізується у громаді. Це важлива ініціатива, адже таким чином поліцейські знаходяться ближче до мешканців. В офіцера громади є, зокрема, більше повноважень, відповідне матеріально-технічне забезпечення, транспорт, що дає можливість ефективно виконувати свою роботу.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

На території нашої громади працює два Поліцейських офіцери громади це – Павло Коротнян та Сергій Євсеєв

Працюють наші офіцери на створення  безпечного та гармонійного оточення для всіх громадян, та  зобов'язані продовжувати вдосконалюватися та відповідати високим стандартам служби.

Разом ми зможемо зробити нашу громаду безпечною та квітучою для всіх її мешканців.