27 Жовтня, 2023 р., 16:38
Охоронці кордону влаштували для юнаків  патріотичну екскурсію. Дітям розповіли про історію прикордонного загону, їхніх героїв та нелегку службу військових.
27 Жовтня, 2023 р., 14:39
Звернення громадян є одним із засобів захисту їх прав та законних інтересів. Організація роботи щодо розгляду звернень та особистого прийому громадян є одним із важливих напрямків діяльності органів державної влади, спрямований на захист конституційних прав і свобод людини, зміцнення законності та правопорядку.
26 Жовтня, 2023 р., 14:46
Ранок 24 лютого назавжди змінив українців. Широкомасштабна війна, яку почала росія проти нашої держави, об’єднала український народ, зробила усіх нас сильнішими та сміливішими.
25 Жовтня, 2023 р., 16:28
Враховуючи воєнний стан в Україні, цього року пероральна імунізація диких м’ясоїдних  на території Великомихайлівської громади  проводиться  шляхом  наземного розкладання  поза територій населених пунктів і водойм.
25 Жовтня, 2023 р., 16:07
25.10 .2023 року в приміщені селищної ради відбулася 48 позачергова сесія (головуюча селищний голова Людмила Чебан), на розгляд сесії були винесені наступні питання:
23 Жовтня, 2023 р., 14:53
23.10.2023 року селищний голова Людмила Чебан провела нараду з апаратом селищної ради.  На порядку денному було розглянуто:
23 Жовтня, 2023 р., 14:51
22 жовтня 2023 року в місті Одеса на «Арена спорт» відбувся комерційний турнір  по настільному тенісу.  Від Великомихайлівської громади участь взяли Середницький Юрій – тренер спортивної школи з настільного тенісу та учень 11 класу Великомихайлівського ліцею Андрій Гонтаренко.  Рейтингова сітка від 0-300.
20 Жовтня, 2023 р., 15:14
19 Жовтня, 2023 р., 16:56
Відбулося засідання  робочої групи  щодо реалізації проєкту «Алея Слави загиблим Героям громади», на якій було обговорено про місце розташування алеї, якого формату будуть пам’ятні дошки зі світлинами та описом життєвого і бойового шляху Героїв, які віддали життя за Україну та їх розміщення вздовж алеї. Розроблено проектно – кошторисну документацію, яка буде подана на розгляд засідання чергової сесії.
19 Жовтня, 2023 р., 16:12