17 Листопада, 2023 р., 14:07
Продовжується робота над регіональною стратегією. Ми дуже хочемо, щоб цей документ враховував думки, ініциативи та побажання мешканців Одещини!  Просимо долучитись до процесу і пройти опитування, бо саме зараз починається процес роботи над програмною частиною! Кожна ваша відповідь важлива для нас!!!!
17 Листопада, 2023 р., 11:52
16.11.2023 відбулася зустріч виконавчого комітету селищної ради з представниками ДП «Одеський науково-дослідний та проектний  інститут землеустрою». Говорили про необхідність встановлення меж території нашої громади та розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель за новою Методикою.
17 Листопада, 2023 р., 11:50
17.11.2023 року службою у справах дітей Великомихайлівської селищної ради відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
16 Листопада, 2023 р., 16:20
16.11. 2023 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету (головуюча  селищний голова Людмила Чебан), на якому були розглянуті питання:
14 Листопада, 2023 р., 16:56
З квітами в руках та болем у серці сьогодні Великомихайлівська громада знову прощалася з нашим Героєм, який стояв до останнього на захисті Батьківщини, який віддав життя за кожного з нас – з Андрієм Склярчиком
14 Листопада, 2023 р., 08:34
Гепатит А - це інфекційне захворювання печінки, яке спричиняється вірусом гепатиту А (HAV).
13 Листопада, 2023 р., 16:58
13.11.2023 року селищний голова Людмила Чебан провела апаратну нараду з начальниками відділів апарату.  Першочергово розглянули питання : надання звітів кожного відділу за 10 місяців роботи; благоустрій території громади, підготовка всіх відділів до бюджету 2024.  Доручено всім відділам звернути звернення з урядової «гаряча лінія» тримати на контролі.
10 Листопада, 2023 р., 15:04
10.11 .2023 року в приміщені селищної ради відбулася 49 чергова сесія (головуюча селищний голова Людмила Чебан), на розгляд сесії були винесені наступні питання:
10 Листопада, 2023 р., 14:59
Кривава війна щодня обриває життя вірних синів та доньок українського народу. Захищаючи волю та незалежність України, обірвалося життя Нашого Захисника Івана Генчева.
08 Листопада, 2023 р., 13:46
Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»: