13 Жовтня, 2023 р., 08:15
Фізичні особи, які мають у власності та/або користуванні і (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) земельні ділянки, що розташовані за межами населених пунктів та віднесені до сільськогосподарських угідь, мають сплачувати мінімальне податкове  зобов'язання.
12 Жовтня, 2023 р., 14:11
12.10.2023 року з робочим візитом прибув до Великомихайлівської ТГ  начальник  Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько.
11 Жовтня, 2023 р., 15:19
11.10.2023 року заступник селищного голови Анатолій Іванов  провів зустріч з представниками компанії ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» щодо можливості впровадження комплексних систем сповіщення населення сигналами цивільної оборони при надзвичайних ситуаціях, для покращення стану безпеки та захищеності життя людей, потенційно схильного до ризику, викликаного виникненням загрози. Своєчасне виявлення загрози дозволить мінімізувати збитки, а найголовніше зберегти життя людей.
10 Жовтня, 2023 р., 14:41
10 жовтня 2023 рокузаступник селищного голови Ігор Гончарук взяв участь у робочій нараді, представники районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, керівники і власники закладів охорони здоров’я Роздільнянського району та співробітники РВА., яку провів начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько, Про створення та належну роботу комісії із залученням правоохоронних органів для організації своєчасного оповіщення громадян інформували Анатолій Сташевський, завідувач сектору з питань оборонної роботи та цивільного захисту РВА та Олег Балан, т.в.о. начальника Роздiльнянського РТЦК та СП, які зазначили, що основними причинами незадовільного відбору призовників для проходження строкової військової служби є неякісне оповіщення призовників та їхнє ухилення від проходження районних призовних комісій.
09 Жовтня, 2023 р., 15:15
Відповідно до розпорядження голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олега Кіпера від 20.09.2023 року № 743/А-2023 «Про внесення змін до рішення Одеської обласної  ради від 18 червня 2021 року №203-VІІІ «Про затвердження регіональної програми  з підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021 – 2025 роки» ДО ДІЮЧОЇ Програми «Власний дім» на 2021 – 2025 роки були внесені зміни, які дадуть можливість розширити правила та умови і порядок надання пільгових кредитів позичальникам за Програмою.
09 Жовтня, 2023 р., 12:16
07.10.223 року на центральному стадіоні селища відбулася гра за першість Одеської області  серед  ДЮСШ 2010 – 2011 Р.Н. Свято футболу розпочалося  з державного гімну України у виконанні  Скопенко Сергія.
09 Жовтня, 2023 р., 09:54
Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що 01.08.2023 набрали чинності норми Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219).
06 Жовтня, 2023 р., 12:31
06 жовтня  2023 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий секретар селищної ради Юрій Тишлер, на якому були розглянуті питання
06 Жовтня, 2023 р., 10:35
5 жовтня , у Міжнародний день Вчителя, в  Новопетрівському ліцеї відбувся святковий захід для освітян Великомихайлівської громади.