29 Вересня, 2023 р., 11:58
Всі захворювання птиці класифікуються 3 видами: інфекційні; паразитарні; ті, що виникли внаслідок неправильного догляду, незбалансованого харчування та порушення основ зоогігієни.
29 Вересня, 2023 р., 10:53
29 вересня 2023 року виповнюється 82-ті роковини однієї з найтрагічніших сторінок в історії ХХ століття – початку масових розстрілів мирного населення, вчинених гітлерівцями в урочищі Бабин Яр під час окупації Києва у 1941-1943 роках.
28 Вересня, 2023 р., 15:17
️Продовжуємо відновлювати деокуповану Херсонщину в рамках реалізації загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч»
28 Вересня, 2023 р., 10:54
Представники Великомихайлівської ТГ громади беруть участь у четвертому заході на Півдні України - форуму відновлення Одещини "Регіональний розвиток. Просторове планування". Організаторами заходу є Агенція регіонального розвитку Одеської області та проєкт USAID "Говерла", який відбувається саме зараз.
27 Вересня, 2023 р., 16:00
Задекларована праця = трудові права і соціальні гарантії для найманих працівників!
27 Вересня, 2023 р., 15:58
Сьогодні у рубриці #гігієна_праці_в_деталях разом з Оленою Гординою розглядаємо порядок надання документів для проходження медичного огляду працівників певних категорій.
26 Вересня, 2023 р., 16:20
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи у межах Вeликoмихaйлівськa селищна територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
26 Вересня, 2023 р., 10:53
26 вересня  2023 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий секретар селищної ради Юрій Тишлер, на якому були розглянуті питання:
25 Вересня, 2023 р., 15:08
Детальніше https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/
25 Вересня, 2023 р., 14:16
25 вересня 2023 року під керівництвом Сергія Приходька, голови районної державної адміністрації, відбулась апаратна нарада за участю заступників голови та керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації (участь прийняв секретар селищної ради Юрій ТИШЛЕР), під час якої заслухані актуальні питання.