Співпраця громади та медичного закладу

Дата: 05.04.2023 19:52

Фото без описуФото без описуЯк громада співпрацює щодо спільного утримання медзакладу;
про проведення ремонтних робіт в Паліативному відділені; про якість надання медичних послуг; та про облаштування бомбосховища , під час зустрічі говорили голова громади Людмила Чебан та головний лікар КНП Великомихайлівської багатопрофільної лікарні Тетяна Венжик.
Проаналізовано роботу на протязі 2022 року.
За рік ,на рахунок КНП ,надійшло власне зароблених коштів від НСЗУ 38млн 694тис177 гнр .
Підтримує лікарню і громада.
Завдяки спільної роботи депутатського корпусу, керівництва громади та КНП проведено роботу щодо якісного забезпечення медикаментами,виплачено допомогу молодому спеціалісту,придбано дороговартісне обладнання для Паліативного ,хірургічного та гемодіалізного відділень.
Оплачено комунальні послуги .
Надаються медичні послуги військовим та внутрішньо переміщеним особам, до них особлива увага.
Придбано та профінансовано з місцевого бюджету в 2022 році на суму 7млн 742 тис 124грн .
Є проблемні питання , але є і можливості їх вирішувати.
Працюємо разом.