06 Грудня, 2022 р., 15:43
06 грудня 2022 року селищний голова Людмила Чебан разом зі сім’ями загиблих воїнів – захисників відвідала їхні могили та підняли прапор України  на знак поваги та пошани. У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Ми завжди пам'ятатимемо їх подвиг.
06 Грудня, 2022 р., 09:02
Селищний голова Людмила Чебан привітала наших захисників з Днем Збройних Сил України.
05 Грудня, 2022 р., 08:33
 На території громади працюють пункти незламності. При довготривалому відсутності світла, ви зможете: зігрітися гарячим чаєм, зарядити свої мобільні телефони та пристрої, скористатися інтернетом. Ми відкриті цілодобово.
02 Грудня, 2022 р., 08:24
02.12.2022 року в кабінеті селищного голови (головуюча селищний голова Людмила Чебан) відбулася сесія на якій були розглянуті такі питання та прийнятті відповідні рішення:
01 Грудня, 2022 р., 16:39
ЗСУ щодня додають нам віри в Перемогу. Вибивають окупанта та звільняють українські території. Ми всі зараз маємо згуртуватись та підтримати наших хлопців і дівчат.
01 Грудня, 2022 р., 14:05
За активної співпраці служби у справах дітей Великомихайлівської селищної ради та  Благодійного фонду  " Маніфест Миру" 1.12.2022р.  малозабезпеченим та багатодітним сім'ям була надана допомога у вигляді дитячих підгузків  та гігієнічних  наборів. Щиро дякуємо за розуміння  та підтримку причетних до організації надання допомоги.
01 Грудня, 2022 р., 08:39
1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. За останні роки розповсюдження ВІЛ-інфекції серед підлітків та молоді набуло характеру епідемії.
30 Листопада, 2022 р., 11:43
30.11.2022  Великомихайлівський селищний  голова Людмила Чебан провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, розглянули  найважливіші питання життєдіяльності громади.  Проводиться робота по облаштуванню пункту незламності при селищній раді,  забезпечення генераторами.
30 Листопада, 2022 р., 11:09
29.11.2022 року відбулося засідання комісії з питань техногенно -екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (головуюча селищний голова Людмила Чебан), на якій були розглянуті питання: забезпечення ПММ для роботи  бензинового генератора для безперебійної роботи чергової частини під час аварійного та планового відключення електроенергії та забезпечення роботи генератора на блокпосту та пункту незламності, який знаходиться в селищній раді та забезпечення КНП "Великомихайлівська БЛ" електроенергією цілодобово.
29 Листопада, 2022 р., 16:29
29 листопада 2022 року селищний голова Людмила Чебан прийняла участь у селекторній нараді  Одеської обласної військової адміністрації в режимі відеозв’язку.