Небезпечні

Дата: 31.05.2023 14:48

Фото без описуЗмії в нашій країні активні з квітня до жовтня, найбільше шансів зустріти їх – у квітні-травні, під час шлюбного періоду. Другий пік – восени, у вересні.

Цьогоріч холодна весна та військові дії внесли свої корективи. Проте наступає літня гаряча пора, і саме в цей час змії найбільш активні.  Ось і у нас в селищі також ми зустрічаємо навіть у сміттєвих баках.

Щоб не бути укушеним, варто запам’ятати кілька простих правил. Помітивши змію на природі чи у себе на подвір’ї, у жодному разі не потрібно панікувати і торкатися її руками. А якщо все ж не вдалося уникнути з нею близького контакту, варто пам’ятати, що смертельні випадки після укуси гадюки – надзвичайна рідкість. Бережіть себе і будьте здорові!