05 Травня, 2022 р., 12:31
Програма “Доступні ліки” продовжує діяти в Україні навіть в умовах воєнного стану. Уряд спростив вимоги для отримання препаратів за програмою реімбурсації, щоб кожна людина із хронічними захворюваннями на території України мала доступ до безоплатного лікування.
04 Травня, 2022 р., 16:30
За повідомленням Офісу Генеральної прокуратури України станом на 29 квітня 2022 року зареєстровано 4260 злочинів проти основ національної безпеки.
04 Травня, 2022 р., 16:28
Як отримату соцдопомогу, якщо ви постраждали від війни? Дізнайтеся на порталі єДопомога
04 Травня, 2022 р., 15:33
Сумна і страшна звістка пекучим болем відгукнулась у серцях мешканців нашої громади. Клята війна забрала одного з кращих синів нашої України!!! Вічна пам’ять Івану! Він здобув вічну славу в бою, прикриваючи собою Україну! Слава Героям України!
03 Травня, 2022 р., 16:40
Великомихайлівська селищна рада інформує.  Протягом тижня  було вирішено ряд важливих питань: проводилися засідання комісій, виконком, розглядалися  нагальні питання, які потребують першочергові відповіді та рішення.
03 Травня, 2022 р., 11:56
Інформуємо та звертаємо вашу увагу, що на автозаправці  Великомихайлівської ТГ с. Новопетрівка на даний час можливо заправити автомобільний транспорт лише 92 бензином та газом          ДП – відсутнє.
28 Квітня, 2022 р., 14:28
Серед безмежних полів зернових культур, городів з картоплею у Гребениківському старостинському окрузі  в приватному секторі села Гребеники  знаходиться справжній тюльпан рай. Місцевий мешканець Кулінський Ілля Георгійович вирощує на присадибних ділянках сотні тисяч весняних квітів. Ілля Георгійович за спеціальністю біолог, агроном, володіє купою наукових знань щодо  технології вирощування різноманітних рослин. За словами Іллі Георгійовича: «Головне — ?любити свою справу. Без любові точно нічого не виросте».
27 Квітня, 2022 р., 11:22
24.02.2022 Президент України указом №64/2022 ввів воєнний стан на території України, який затвердила Верховна Рада – Закон України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» №2102-ІХ від 24.02.2022.
27 Квітня, 2022 р., 08:32
У зв’язку із актом збройної агресії Російською Федерацією значно зросли обсяги проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт на територіях, які постраждали внаслідок агресії. З початком нападу зруйновано велику кількість будівель та споруд, серед яких лікарні, навчальні заклади, житлові будинки, промислові об’єкти та заклади культурної сфери.