12 Травня, 2022 р., 15:12
Кожну заявку розглядатимуть індивідуально та перевагу віддадуть декільком категоріям українців.
12 Травня, 2022 р., 08:44
Медсестра – це не просто робота, Це постійна праця і турбота, Білий халат одягнений не дарма! На охороні здоров'я стоїть медсестра. Сьогодні свято у вас, Прийміть вітання від нас, У вас всіх серденько бринить, Медсестри, вітання прийміть! https://maximum.fm/novini_t2
10 Травня, 2022 р., 17:14
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт по вул. Чехова тиску у водопровідних трубах було зменшено. Для стабілізації тиску відновлено роботу свердловини  по вул. Центральна (Чебурашка). Це дало змогу подавати воду по селищу з урахуванням середнього тиску.
10 Травня, 2022 р., 17:13
Повідомляємо, що від 11.05.2022 року відновлено маршрут місцевого автобуса, який буде курсувати згідно зі своїм графіком.  Звертаємо вашу увагу, у зв’язку з підняттям тарифів на пальне проїзд  піднято.
10 Травня, 2022 р., 09:13
Міністерство молоді та спорту України спільно з Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерством розвитку громад та територій України запустили платформу гуманітарної допомоги цивільному населенню «СпівДія».
07 Травня, 2022 р., 08:33
В ОДЕСІ ТА ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАПРОВАДЖЕНО ПОДОВЖЕНУ КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИНУ!
06 Травня, 2022 р., 15:00
Другої неділі травня усі ми поспішаємо повернутись додому. А дім там, де мама. Поспішаємо, аби вклонитись їй низенько і сказати щире й тепле «дякую». За те, що дала життя і ще за такі прості, але такі важливі речі: ходити, тримати ложку, розмовляти, пізнавати світ. За те, що завжди поруч, навіть коли так далеко. За найсильніший оберіг – молитви, які відганяють лихе. За те, що давала не все, що хотілось, але все, що мала. За те, що не для себе, а для нас. І так усе життя…
06 Травня, 2022 р., 14:30
Відповідно  розпорядження  Одеської обласної військової адміністрації  мережам автозаправних станцій на території Одеської області «ОККО», «WOG», «SOCAR», «ANP», «УКРНАФТА», «МАВЕКС», «АВІАС» забезпечити: