Підготовка закладів освіти до нового навчального року 2022-2023 років

Дата: 21.07.2022 16:26

Фото без описуОдним із важливим  питанням в громаді  це підготовка закладів освіти до нового навчального року 2022-2023 років у в умовах воєнного стану – безпека дітей, збереження їх здоров’я та життя.
          Підготовка закладів освіти  здійснюється відповідно до розпорядження Одеської військової адміністрації, вживаються відповідні заходи з посилення безпеки. Створена комісія для перевірки споруд цивільного захисту, та інших приміщень, які можуть бути використані для укриття учасників освітнього процесу. В усіх закладах здійснені попередні перевірки та складені відповідні акти.  Розглядається питання щодо встановлення відео спостереження та  системи термінового виклику наряду поліції охорони.

Слід зазначити, що освітній процес у заклад освіти  розпочнеться тільки після прийнятого рішення обласної військової адміністрації щодо формату освітньої діяльності -  очної чи змішаної.